• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
BELGELER
Hukuki dayanağımız 3795 Sayılı Kanundur
DUYURULAR
İlinizde Derneğinizi kurmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. 553 307 99 34
GÜCÜMÜZ
Geleceğiniz için dikkatli adımlar atınız
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret175305

Anasayfa

Teknikerler Birliği Mobil Ödeme, cep telefonu aracılığı ile tahsilât yapmaya olanak sağlayan servisimizdir. Kullanıcılar, ister ön ödemeli ister faturalı hat sahibi olsunlar, cep telefonları ile sadece bir onay SMS’i ile üyelik aidatlarının ödemesini yapabilmektedirler. Üyelik aidat bedeli, ön ödemeli hat sahiplerinin ön ödemeli hesaplarından düşerek, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılarak tahsil edilecektir.Bu hizmetten TURKCELL ve AVEA hatlı kullanıcılar yararlanabilir.Sisteme üye olmadan önce cep hattınızın mobilödemeya açık olduğunu kontrol ediniz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi bayramlaşma töreni 31 Ağustos 2011 Çarşamba günü ( Bayramın 2.günü) 13.30 / 16.00 saatleri arasında genel merkez adresimizde yapılacaktır.Tüm üyelerimiz ve tekniker meslektaşlarımız davetlidir.
2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya alan A Milli Kadın Takım’ımızın teknik heyetini, oyuncuları ve Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Sonat ile birlikte Genel Menajer Canan Erdoğan’ı kutlarız.
Tüm İslâm âleminin mübarek Berat gecesini kutluyor; feyz ve bereketinden hepimizin istifade etmesini, Berat gecemizin gerçek beratlarımıza vesile olmasını, hepimize mübarek Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.
Teknikerler Birliği Tekirdağ Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tekirdağ Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu'nda yapılan genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Ülkemizde 1911 yılından bu yana çeşitli sebeplere dayanan kesintilere rağmen, Teknikerlik eğitimi verilmektedir.1970’li yıllara değin Tekniker Okulları şeklinde devam eden eğitim süreci, Meslek Yüksek Okulu yapılanması ile birlikte M.E.B. bünyesinde 1974 – 1975 yılından itibaren yer almış ve 1982 yılından itibaren Meslek Yüksek Okulları Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden Yüksek Öğretim Kuruluna devredilerek T.C. Üniversitelerine bağlanmıştır.
Ramazan ayına adım adım yaklaştığımız şu günlerde bunalan ruhlara, manevî hayatın ihmaliyle daralan ve katılaşan kalplere bu gecenin huzur getirmesi dileğiyle tüm İslam aleminin, necip milletimizin ve Teknikerler Birliği camiasının Miraç Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederiz.
Katsayı adaletsizliğini kaldıran YÖK ilk kez büyük bir destek alırken, bazı kişi ve kuruluşlardan özellikle "teşekkür" aldı.
Kendisine “sürdürülebilir başarı” vizyonunu ilke edinen Kaman Meslek Yüksekokulu yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Meslek Yüksekokulu hocalarımız ve öğrencilerimizin üç yıl boyunca yapmış olduğu araştırmalar “kitap” olarak yayımlandı. Türkiye Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan KILIÇ sunuş yazısında “Ülkemizde, teknikerlerin “bilimsel yaklaşımla”, önemini sergileyen seçkin örneklerden olan bu eserin hazırlanmasında olduğu üzere güzel adımlar da atılıyor. Teknikerler Birliği, teknikerler adına bu eser için alkış tutmaktadır.” Sözleriyle kitap çalışmasını değerlendirmektedir.
Nevşehir'de eksikliği günden güne artarak hissedilen Teknikerler Birliği Temsilciliği atanarak, boşluk dolduruldu
Teknikerlerin temel haklarına göz diken, mesleki görev-yetki-sorumluluklarımıza müdahaleyi görev sayan zihniyet; Sn. Başbakan'a çatmadan önce kendilerini hesaba çekmelidir. Uzun lafın kısası: “ALMA MAZLUMUN AHINI ,ÇIKAR AHESTE AHESTE"
Türkiye Büyük Millet Meclisi 24. Dönem Milletvekili seçilen Tekniker ünvanlı Tekirdağ Milletvekili sayın Özlem Yemişçi'yi ve Denizli Milletvekili sayın Nurcan Dalbudak'ı Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak tebrik ediyoruz.
EĞLENMEK VE DİNLENMEK SİZİNDE HAKKINIZ. ESKİŞEHİR GEZİMİZ TÜM ÜYELERİMİZE ve TEKNİKER DOSTLARINA AÇIKTIR.
Sorunlarımızın çözümüne yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Genel Seçime katılan siyasi parti yöneticileri ve milletvekili adaylarını Genel Merkezimizde ve Şubelerimizde ağırladık.Toplantılarımız; Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, çalışan, emekli ve öğrenci kardeşlerimizin yoğun ilgisi altında gerçekleşti.
10 HAZİRAN 2011 GÜNÜ TEKNİKERLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞEVKET GOLUK ERZİNCAN İL TEMSİLCİSİ NURETTİN GÜL' Ü VE TEMSİLCİ YARDIMCISI SERBEST ÇALIŞAN ORHAN AKPINARI FİRMASINDA ZİYARET EDEREK İL GENELİNDEKİ ÇALIŞMA VE FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ ALDI
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 4-B'li çalışanların kadroya alınması ile ilgili KHK'nın Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandığını açıkladı
Yerçekimini yanına aldı yılın girişimcisi oldu Devrim Arabaları filminden etkilenerek ‘Çelebi Türk’ adını verdiği taşıma sistemiyle girişimcilik ödülü kazanan Elazığlı Makine Teknikeri Hikmet Koşar’ın projesi, ilk olarak Türkay adı verilen tekerlekli sandalyede uygulanacak
Teknikerler Birliği Genel Merkezi Genel Başkanı Ertan KILIÇ, Üç Ayların başlangıcı ve Regaib Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında; Regaib Gecesinin rahmeti, bereketi ve mağfireti bol olan manevi iklimin başlangıcı olduğunu belirterek bu gecenin tüm insanlığın hakkında hayırlara vesile olmasını diledi...
... 28 ...