• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret1319075

Anasayfa

2 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜ İZMİR TEMSİLCİMİZ SERDİNÇ CANDAŞ ULAŞTIRMA BAKANI BİNALİ YILDIRIM VE KÜLTÜR BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY İLE BİR ARAYA GELECEK
Geçen yıl “Üniversite Öğrencisinin Sözlüğü” adıyla Türkiye’de ilk kez üniversite öğrencilerinin kaleme aldıkları bir kitap yayınlayan Kaman M.Y.O. öğrencileri bu kez “Üniversite Öğrencilerinden Okuma Notları” ve “Üniversite Öğrencilerinden Sevda Şiirleri” isimli kitaplarını yayınladılar.
TEKNİKERLER BİRLİĞİ BİRLİK VE DAYANIŞMA GECESİ 28 MAYIS 2011 CUMARTESİ GÜNÜ ANKARA GÜRKENT OTELDE GERÇEKLEŞTİ. ÇOŞKU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.
30 NİSAN 2011 CUMARTESİ GÜNÜ ABDİ İPEKÇİ PARKI SIHHİYE ANKARA ADRESİNDE TÜRKİYE'NİN DÖRTBİR YANINDAN GELEN MESLEKTAŞLARIMIZLA EYLEM YAPIP, PANKART AÇARAK HAKLI TALEPLERİMİZİ KAMUOYU İLE PAYLAŞTIK. İYİ BİR GELECEK VE SAYGIN BİR YAŞAM İÇİN 1.700.000 MEZUN TEKNİKER ADINA EYLEMLERİMİZİN ARTARAK DEVAM EDECEĞİNİ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA VE KAMUOYUNA DUYURDUK.
www.tekniker.org.tr internet sitemizin ziyeretçi trafiği sürekli artış göstermektedir. Özellikle IP kontrollü ziyaret trafiğine sahip olan sitemiz, gün içerisinde yapılan kullanıcı ziyaretinde bir kontör artırmaktadır. (Açılıp kapatıldığında farklı IP alan bilgisayarlar hariç)
Okulun sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu
Batman İl Temsilcimiz Nimetullah Durmaz 24 Mayıs 2011 Salı günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Batman'da görüşerek, Genel Merkezimizin hazırlamış olduğu dosyayı takdim etti. Görüşmeye dair haberler yaklaşık 100 internet sitesinde yer buldu. Batman İl Temsilcimiz Nimetullah Durmaz'ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi Başkanı ile Yönetim Kurulu üyeleri Çanakkale Valisi Güngör Azim TUNA'yı makamında ziyaret ettiler.
Başkan Dalgıç Teknikerler Birliği ve Kumbağ İlköğretim okulunun isteklerinin değerlendirileceğini söyledi.
BATMAN(CİHAN)- Batman merkez Binatlı köyünde bir ineğin işkembesinden 22 kilo poşet, bez, çöp ile 18 adet inşaat çivisi, vida ve civata çıkarıldı.
İl Genel Sekreteri Mustafa Yel ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirerek 5302 sayılı kanunla görev, yetki ve sorumlulukları belirtilmiş olan İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu
Genel Merkez Yöneticilerimiz Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı Sn. Azize Gökmen'i 16 Mayıs 2011 günü Saat: 14.00'da makamında ziyaret ederek,öneri ve taleplerimiz hususunda hazırlamış olduğumuz dosyamızı takdim ettik.
Büyük Bir Katılım ve Coşku ile;Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi 7.Geleneksel Yemeği 14 Mayıs 2011 günü Çanakkale ilinde Bulunan Balıkçı 286 Restauranta gerçekleşti.300 katılımcının yer aldığı gecede davetimize AK parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, Çanakkale Vali Yardımcısı, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Müdürleri, AKPARTİ milletvekili adayları, MHP Milletvekili adayları konuk olarak katıldılar. Mülki İdare, siyaset ve İşadamlarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonu gerçekleştiren Çanakkale Şubemizi tebrik ediyoruz. Yemeğe yoğun ilgi gösteren tüm Tekniker meslektaşlarımıza da teşekkür ederiz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.Tüm şube yönetimlerimize,katılan il temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz
27 NİSAN-1 MAYIS 2011 TARİHLERİ ARASINDA YEM FUARCILIĞIN ORGANİZE ETTİĞİ 34.İSTANBUL YAPI FUARINDA BİRLİĞİMİZİN STANDI YİNE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.
SEMİNERİMİZ İSCEHİSAR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ M.Y.O. TARAFINDAN EKİM 2011 AYINA ERTELENMİŞTİR
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde (AK PARTİ Genel Merkezi yanı) 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin katılımını bekliyoruz.
30 NİSAN 2011 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT: 11.00 / 12.00 ARASINDA ABDİ İPEKÇİ PARKI SIHHIYE ANKARA ADRESİNDE “TEKNİKER HAKLARINA SALDIRI VE YOK SAYMAYA KARŞI KOYMA BASIN AÇIKLAMASI” YAPILACAKTIR. GÖREV-YETKİ-SORUMLULUK VERMİYORLAR TEK SUÇUM ÜNİVERSİTE MEZUNU TEKNİKER OLMAK DÜŞÜNCESİNDEN KURTULMAK İSTİYORSAN. UNUTMA SENİ SORUN OLARAK GÖRÜYORLARSA, ÇÖZÜMÜN KAYNAĞIDA SENSİN. TÜM BRANŞLARDAKİ TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZI BASIN AÇIKLAMAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.
... 28 ...