• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret1383713

Anasayfa

ELAZIĞ İL TEMSİLCİMİZ SAYIN LALE AYDIN, ELAZIĞ İLİ ŞUBE KURULUŞU İÇİN GEREKLİ RESMİ EVRAKLARINI GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARETİNDE GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ERTAN KILIÇ'A TESLİM ETTİ.
Y.Ö.K. Lisans tamamlama konusunda forum sayfası açmıştır. (T.C. Yükseköğretim Kurulu Bilgi Paylaşım Forumu)
Amasya ve Muş Temsilciliklerimizin hayırlı olmasını dileriz....
Altmışbir yıl önce yapılan Çaycuma Köprüsü’nün uzunluğu 225 metredir. Bu köprünün 110 metrelik bölümü çökmüştür. Felaket her zamanki gibi yine ölenin yanına kar kalacak, sorumlular hesap vermeyecek, bilmiş açıklamalarla kelime kalabalığından öteye gidilmeyecektir. Çünki Türkiye'de teknik elemana yeterince değer verilmiyor, istihdamından kaçınılıyor.
14 Nisan 2012 tarihinde Ebru Yılmaz Kağba Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte Sakarya Şubemiz kuruluyor. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz.
21 Nisan 2012 tarihinde Süleyman Çetin Oğuz Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte İzmir Şubemiz kuruluyor. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz.
5 Mayıs 2012 tarihinde Mustafa Şahin Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte Mersin Şubemiz kuruluyor. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz.
26 Mayıs 2012 tarihinde Lale Aydın Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte Elazığ Şubemiz kuruluyor. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz.
27 Mayıs 2012 tarihinde Murat Büyükşahin Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte Malatya Şubemiz kuruluyor. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı (Bayındırlık Ve İskan Bakanlığı) nın teknikerlere bir verdiği bir aldığı, tekrar verdiği ve tekrar aldığı şantiye şefliği konusunda Genel Merkezimizin Resmi Yazı ile istemiş olduğu yazılı cevap sonucunda maalesef teknikerlerin şantiye şefliği yapamayacağı Resmi olarak tarafımıza bildirilmiştir.
Genel Merkez Heyetimizin Tekniker sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm bulmak amacı ile Memur Konfederasyonları ve İşçi Konfederasyonlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirilmektedir.
Genel Merkez Heyetimizin Tekniker sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm bulmak amacı ile Memur Konfederasyonları ve İşçi Konfederasyonlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirilmektedir.
21 Ocak 2012 Cumartesi günü ,İstanbulda toplantı düzenlenerek İstanbul üyelerimize sorunlarımız ve çözüm önerilerimiz ,Faaliyetlerimiz ve Lisans Tamamlama konusunda bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
Görüşmede Ülkemizde Lisans Tamamlama koşulları ele alınmış, koşulların İdari ve hukuki yollardan iyileştirilebilir ve uygulanabilir hale getirilmesi yönünde metotlar üzerinde durulmuştur.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç ve Tekirdağ Şube Başkanımız Mustafa Öklük, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi'yi T.B.M.M. deki makamında ziyaret ettiler.
“KENTSEL DÖNÜŞÜM” hakkında çıkacak kanun tasarısı, Bakanlar Kurulundan geçmiş ve T.B.M.M. Genel Kurulunda ele alınmak üzeredir. Bu kanun tasarısına ülkemizdeki deprem gerçeği, seller, heyelanlar ve benzeri birçok doğal afet ve felaketlerin önüne geçmek için aldığımız eğitimle doğru orantılı olarak, katkı sağlamak istiyoruz.
Lisans Tamamlama konusunda gelinen en son nokta, 21 Ocak 2012 Cumartesi günü Saat: 13.30'da BEYKENT Üniversitesi Taksim Yerleşkesi Sıraselviler, Beyoğlu-İstanbul adresinde Tekniker meslektaşlarımıza açık bir toplantı ile duyurulacaktır. Toplantıya tüm branşlardaki Tekniker meslektaşlarımız davetlidir.
Ayrıntılar için www.myolisanstamamlama.org
... 24 ...