• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam116
Toplam Ziyaret1367798

Anasayfa

Genel Merkez, Şubelerimiz ve Temsilci heyetimiz ile tek vücut olarak kararlılığımızı deklare ettik. Önemli gelişmeler detaylı olarak önümüzdeki günlerden itibaren sitemizde yer alacaktır. Bizlere sağladığınız desteğe ve güvene teşekkür ederiz...
Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak yılardır mücadele ettiğimiz, şantiye şefliği konusunda en yükseksek perdeden; bakanlık bütçesinin görüşülmesi sırasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Türkiye Büyük Millet meclisi kürsüsünden yaptığı açıklama ile bir nebzede olsa çalışmalarımızın neticesini almaya başladık.
GENEL BAŞKANIMIZ ERTAN KILIÇ 16 ARALIK CUMA GÜNÜ SAAT:20:30 DA ÇANAKKALE TON TV DE CANLI YAYININA KATILACAKTIR.
16 ARALIK 2011 CUMA GÜNÜ SAAT: 14.00’DA GENEL MERKEZ YÖNETİMİ, ŞUBE BAŞKANLARI VE İL TEMSİLCİLERİ TEKNİKER SORUNLARI, ÇÖZÜM YOLLARI VE LİSANS TAMAMLAMA KONULARINDA ÇANAKKALE’DE BİR ARAYA GELİYOR.
Görev süresi dolan Y.Ö.K. Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın yerine İstanbul Şehir Üniversitesinin rektörü Prof.Dr.Gökhan Çetinsaya getirildi.
Kimlik, Rozet, Sticker ve Anahtarlık için Teknikerler Birliği Resmi hesabına 30 TL.. (Otuz Türk Lirası) ödeme yapmış olan üyelerimizin kargo paketi en geç 15 Ocak 2012 tarihinde ellerinde olacak şekilde gönderilecektir.
Derneğimiz; Hafta içi her gün 09.30 / 11.30 saatleri arasında iki saat süre ile telefon aramalarına açık tutulmakta, bu saatler haricinde telefonlara cevap verilmemekte / verilememektedir. Hafta içi her gün Genel Merkezimiz 14.00 / 16.00. saatleri arasında meslektaşlarımızın ziyaretine açık tutulmakta, evrak işlemleri yapılmaktadır. Bu süre zarfında telefonlara kesinlikle cevap verilememektedir. Genel Merkezimize günlük ortalama 1500’e yakın çağrı gelmektedir. Bu çağrıları karşılayabilmemiz ve aynı konular hakkında size bilgi verebilmemiz, zaman ve mekan açısından mümkün bulunmamaktadır. Bizi anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz. Sorularınızı sıkça sorulan sayfamızı okuduktan sonra farklı bir sorunuz var ise info@myolisanstamamlama.org mail adresimize göndermeniz durumunda sorularınız sitemizde cevaplandırılacaktır. Bizi anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Lisans Tamamlama Komisyonu Üyeleri ile birlikte Y.Ö.K. Başkan Vekili, Y.Ö.K. Yürütme Kurulu Üyesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektör Yrd. Ve Atılım Üniversitesi Rektör Yrd. İle bir dizi görüşmeler gerçekleştirmiştir.
Derneğimiz 5253 Sayılı Dernekler Kanunu çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dernekler gönüllü üyelik esasına dayalı sivil toplum kuruluşlarıdır. Kimse üye olmaya ya da üye kalmaya zorlanamaz. Derneklerin Yöneticilerine ve üyelerine getirmiş olduğu yasal yükümlülükleri bulunmaktadır.
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi ile Lisans tamamlama çalışmalarını başlatan heyete teşekkür ederiz.
Çanakkale Şubemiz, Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Rektörlüğü ve Uzaktan Eğitim Merkezi ile Genel Merkezimiz arasında gelişmeleri sıcağı sıcağına aktarmaya devam ediyor.
Van’da birinci; 7.2 lig depremin yaralarını saramadan 5.6 ile ikinci bir şok daha yaşadık. İkinci 5,6 lig depremin, birincisinin artçısı mı yoksa bağımsız bir deprem mi tartışması beyhudedir. Birinci depremden hemen sonra yapılan hasar tespit çalışmalarının ardından uzmanlar, sağlam raporu alınan binalara oturulabileceği konusunda görüş bildirdiler. Hasar tespit çalışmasında görevli inşaat mühendislerimiz şu bina orta hasarlı, şu bina ağır hasarlı, şu bina hasarsız ya da az hasarlı diye raporlar tanzim ettiler.
Her bir branş için 1.500 talep bulunması durumunda, BOLOGNA Süreci kapsamında 2012 - 2013 Eğitim - Öğretim yılı itibari ile Lisans eğitimi için protokol yapmak üzere Üniversiteler ile masaya oturulacaktır. Teknikerler Birliğinin çalışmasını yapmakta olduğu Lisans Tamamlama Bilgi Formu yazının devamındadır.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi Genel Başkanı Ertan KILIÇ'ın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı kutlama mesajı.
14 KASIM 2011 PAZARTESİ GÜNÜ 18.00 / 19.30 SAATLERİ ARASINDA ANKARADA BULUNAN MESLEKTAŞLARIMIZ İLE TEKNİKERLER BİRLİĞİ GENEL MERKEZİNDE LİSANS TAMAMLAMA ÇALIŞMALARINDA GELİNEN SON NOKTA KONUSUNDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.
Ziyarete Genel Başkan Ertan Kılıç, Genel Başkan Yrd. Ve İşadamı M. Şaban Keskin, Kamu Komisyon Bşk. Yücel Kartal, Harita Ve Kadastro Komisyon Başkanı Medet Şamcı katılmıştır.
2012 - 2013 YILINDA ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN LİSANS TAMAMLAMA EĞİTİMİNİN BAŞLATILMASINDA SONA DOĞRU YAKLAŞILIYOR
27.10.2011-30.10.2011 TARİHLERİ ARASINDA AKDENİZ TANITIM GRUBU TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN YAPEX FUARINA İLGİ VE KATILIM YOĞUNDU
... 25 ...