• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret1372786

Anasayfa

Genel Merkez Yöneticilerimiz Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı Sn. Azize Gökmen'i 16 Mayıs 2011 günü Saat: 14.00'da makamında ziyaret ederek,öneri ve taleplerimiz hususunda hazırlamış olduğumuz dosyamızı takdim ettik.
Büyük Bir Katılım ve Coşku ile;Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi 7.Geleneksel Yemeği 14 Mayıs 2011 günü Çanakkale ilinde Bulunan Balıkçı 286 Restauranta gerçekleşti.300 katılımcının yer aldığı gecede davetimize AK parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, Çanakkale Vali Yardımcısı, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Müdürleri, AKPARTİ milletvekili adayları, MHP Milletvekili adayları konuk olarak katıldılar. Mülki İdare, siyaset ve İşadamlarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonu gerçekleştiren Çanakkale Şubemizi tebrik ediyoruz. Yemeğe yoğun ilgi gösteren tüm Tekniker meslektaşlarımıza da teşekkür ederiz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.Tüm şube yönetimlerimize,katılan il temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz
27 NİSAN-1 MAYIS 2011 TARİHLERİ ARASINDA YEM FUARCILIĞIN ORGANİZE ETTİĞİ 34.İSTANBUL YAPI FUARINDA BİRLİĞİMİZİN STANDI YİNE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.
SEMİNERİMİZ İSCEHİSAR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ M.Y.O. TARAFINDAN EKİM 2011 AYINA ERTELENMİŞTİR
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde (AK PARTİ Genel Merkezi yanı) 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin katılımını bekliyoruz.
30 NİSAN 2011 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT: 11.00 / 12.00 ARASINDA ABDİ İPEKÇİ PARKI SIHHIYE ANKARA ADRESİNDE “TEKNİKER HAKLARINA SALDIRI VE YOK SAYMAYA KARŞI KOYMA BASIN AÇIKLAMASI” YAPILACAKTIR. GÖREV-YETKİ-SORUMLULUK VERMİYORLAR TEK SUÇUM ÜNİVERSİTE MEZUNU TEKNİKER OLMAK DÜŞÜNCESİNDEN KURTULMAK İSTİYORSAN. UNUTMA SENİ SORUN OLARAK GÖRÜYORLARSA, ÇÖZÜMÜN KAYNAĞIDA SENSİN. TÜM BRANŞLARDAKİ TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZI BASIN AÇIKLAMAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç Başkanlığındaki Lisans Tamamlama Komisyonumuz 6 Nisan 2011 tarihinde Atılım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Bircan’ı makamında ziyaret etti.
16-17 NİSAN 2011 TARİHLERİNDE DENİZLİ İLİ PAMUKKALE İLÇESİNDE "TEKNİKERLER BİRLİĞİ TÜRKİYE TOPLANTISI " YOĞUN VE COŞKULU BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞMİŞTİR.
20 NİSAN 2011 GÜNÜ SAAT:19.00 DA ANKARA DEVLET RESİM HEYKEL MÜZESİNDE DÜZENLENECEK OLAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN SAYIN RIDVAN SARIMEHMETOĞLU'NUNDA GÖREV ALMIŞ ODUĞU TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERİNE TÜM MESLEKTAŞLARIMIZ VE TÜRK SANAT MÜZİĞİ SEVENLER DAVETLİDİR. (katılım ücretsizdir)
Siyasilerin basiretsizliği ve yürüttükleri magazinel politikalarla, teknikerlerin sorunları her geçen gün büyüyor ve haklarımız bir bir ellerimizden alınıyor.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Çanakkale Şube Başkanımız Muammer Özden, Tekirdağ Şube Başkanımız Mustafa Öklük ile; 75 farklı branşta (Gıda, Kimya, Ekmekçilik, Tarım, Zeytincilik, Süt ve Süt Ürünleri, Arıcılık, Bitkisel Üretim, Veteriner Sağlık Teknikerliği vs..) yaklaşık 250.000. teknikeri yok hükmünde sayan, 5996 Sayılı Kanun ile ilgili szilerden gelen dilekçeleri T.C. Başbakanlık Makamı ve T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Makamına elden teslim ederek, Milliyet Gazetesi Muhabiri Murat Pazarbaşı'na basın açıklamasında bulunduk.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç ve Harita ve Kadastro Komisyon Başkanı, Lisans Tamamlama Komisyon Üyemiz Medet Şamcı ile TOBB ETÜ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı (ODTÜ Eski Rektörü) Prof. Dr. Ömer Saatçioğlu’nu makamında ziyaret etti.
Önceki dönem Rize İl Temsilcimizin fevri ve kontrolsüz hareketleri nedeni ile meslektaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara son verdik. Çok başarılı ve çalışkan, Rize'ye yakışır arkadaşımız Hızır Ümit Şişmanlar'ı Temsilci olarak atadık.
Bilecik ve Konya'da iki meslektaşımız İl Temsilcilikleri görevlerini üstlenerek, meslektaşlarımızın haklı mücadelesine destek sözü vermişlerdir. Temsilcilerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyoruz.
Teknikerler Birliği Trabzon Şubesinin 6.Olağan Genel Kurulu 26.03.2011 Cumartesi Günü saat 13.00 de Uzun Sokak No:89 Kat:2 Trabzon adresindeki şube lokalınde yapılmıştır.
Teknikerler Birliği Trabzon Şube Başkanı Ahmet Öztürk, teknikerlerin özlük haklarını düzenleyecek kanun tasarısının biran önce yasalaşması gerektiğini söyledi. Öztürk, düzenlemenin işsizlik sorununun çözümüne de katkı sağlayacağı dile getirdi.
Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, iş kazalarının büyük bölümünün, ağırlıklı olarak yetkin olmayan eleman istihdamı, uygun olmayan malzeme kullanımı, çevre faktörü, bilgi ve dikkat eksikliği sonucunda gerçekleştiğini söyledi. Teknikerler Birliği tarafından iskele ve merdiven üretimi konusunda faaliyet gösteren Alman LAYHER firmasının desteğiyle, 24 Mart 2011 günü Ankara’da Milli Kütüphane Konferans Salonu'nda ''İnşaat Sektörü ve Yüksek yapılarda,İş Sağlığı ve Güvenliği'' paneli düzenlendi.
... 29 ...