• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam110
Toplam Ziyaret3876

Anasayfa

30 NİSAN 2011 CUMARTESİ GÜNÜ ABDİ İPEKÇİ PARKI SIHHİYE ANKARA ADRESİNDE TÜRKİYE'NİN DÖRTBİR YANINDAN GELEN MESLEKTAŞLARIMIZLA EYLEM YAPIP, PANKART AÇARAK HAKLI TALEPLERİMİZİ KAMUOYU İLE PAYLAŞTIK. İYİ BİR GELECEK VE SAYGIN BİR YAŞAM İÇİN 1.700.000 MEZUN TEKNİKER ADINA EYLEMLERİMİZİN ARTARAK DEVAM EDECEĞİNİ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA VE KAMUOYUNA DUYURDUK.
www.tekniker.org.tr internet sitemizin ziyeretçi trafiği sürekli artış göstermektedir. Özellikle IP kontrollü ziyaret trafiğine sahip olan sitemiz, gün içerisinde yapılan kullanıcı ziyaretinde bir kontör artırmaktadır. (Açılıp kapatıldığında farklı IP alan bilgisayarlar hariç)
Okulun sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu
Batman İl Temsilcimiz Nimetullah Durmaz 24 Mayıs 2011 Salı günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Batman'da görüşerek, Genel Merkezimizin hazırlamış olduğu dosyayı takdim etti. Görüşmeye dair haberler yaklaşık 100 internet sitesinde yer buldu. Batman İl Temsilcimiz Nimetullah Durmaz'ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi Başkanı ile Yönetim Kurulu üyeleri Çanakkale Valisi Güngör Azim TUNA'yı makamında ziyaret ettiler.
Başkan Dalgıç Teknikerler Birliği ve Kumbağ İlköğretim okulunun isteklerinin değerlendirileceğini söyledi.
BATMAN(CİHAN)- Batman merkez Binatlı köyünde bir ineğin işkembesinden 22 kilo poşet, bez, çöp ile 18 adet inşaat çivisi, vida ve civata çıkarıldı.
İl Genel Sekreteri Mustafa Yel ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirerek 5302 sayılı kanunla görev, yetki ve sorumlulukları belirtilmiş olan İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu
Genel Merkez Yöneticilerimiz Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı Sn. Azize Gökmen'i 16 Mayıs 2011 günü Saat: 14.00'da makamında ziyaret ederek,öneri ve taleplerimiz hususunda hazırlamış olduğumuz dosyamızı takdim ettik.
Büyük Bir Katılım ve Coşku ile;Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi 7.Geleneksel Yemeği 14 Mayıs 2011 günü Çanakkale ilinde Bulunan Balıkçı 286 Restauranta gerçekleşti.300 katılımcının yer aldığı gecede davetimize AK parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, Çanakkale Vali Yardımcısı, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Müdürleri, AKPARTİ milletvekili adayları, MHP Milletvekili adayları konuk olarak katıldılar. Mülki İdare, siyaset ve İşadamlarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonu gerçekleştiren Çanakkale Şubemizi tebrik ediyoruz. Yemeğe yoğun ilgi gösteren tüm Tekniker meslektaşlarımıza da teşekkür ederiz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.Tüm şube yönetimlerimize,katılan il temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz
27 NİSAN-1 MAYIS 2011 TARİHLERİ ARASINDA YEM FUARCILIĞIN ORGANİZE ETTİĞİ 34.İSTANBUL YAPI FUARINDA BİRLİĞİMİZİN STANDI YİNE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.
SEMİNERİMİZ İSCEHİSAR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ M.Y.O. TARAFINDAN EKİM 2011 AYINA ERTELENMİŞTİR
Teknikerler Birliği Genel Merkezi VI. Olağan Genel Kurulu, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğü Konferans Salonu Söğütözü / Ankara adresinde (AK PARTİ Genel Merkezi yanı) 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Saat: 14.30’da gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin katılımını bekliyoruz.
30 NİSAN 2011 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT: 11.00 / 12.00 ARASINDA ABDİ İPEKÇİ PARKI SIHHIYE ANKARA ADRESİNDE “TEKNİKER HAKLARINA SALDIRI VE YOK SAYMAYA KARŞI KOYMA BASIN AÇIKLAMASI” YAPILACAKTIR. GÖREV-YETKİ-SORUMLULUK VERMİYORLAR TEK SUÇUM ÜNİVERSİTE MEZUNU TEKNİKER OLMAK DÜŞÜNCESİNDEN KURTULMAK İSTİYORSAN. UNUTMA SENİ SORUN OLARAK GÖRÜYORLARSA, ÇÖZÜMÜN KAYNAĞIDA SENSİN. TÜM BRANŞLARDAKİ TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZI BASIN AÇIKLAMAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç Başkanlığındaki Lisans Tamamlama Komisyonumuz 6 Nisan 2011 tarihinde Atılım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Bircan’ı makamında ziyaret etti.
16-17 NİSAN 2011 TARİHLERİNDE DENİZLİ İLİ PAMUKKALE İLÇESİNDE "TEKNİKERLER BİRLİĞİ TÜRKİYE TOPLANTISI " YOĞUN VE COŞKULU BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞMİŞTİR.
20 NİSAN 2011 GÜNÜ SAAT:19.00 DA ANKARA DEVLET RESİM HEYKEL MÜZESİNDE DÜZENLENECEK OLAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN SAYIN RIDVAN SARIMEHMETOĞLU'NUNDA GÖREV ALMIŞ ODUĞU TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERİNE TÜM MESLEKTAŞLARIMIZ VE TÜRK SANAT MÜZİĞİ SEVENLER DAVETLİDİR. (katılım ücretsizdir)
... 29 ...