• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam117
Toplam Ziyaret3883

Anasayfa

Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi ile Lisans tamamlama çalışmalarını başlatan heyete teşekkür ederiz.
Çanakkale Şubemiz, Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Rektörlüğü ve Uzaktan Eğitim Merkezi ile Genel Merkezimiz arasında gelişmeleri sıcağı sıcağına aktarmaya devam ediyor.
Van’da birinci; 7.2 lig depremin yaralarını saramadan 5.6 ile ikinci bir şok daha yaşadık. İkinci 5,6 lig depremin, birincisinin artçısı mı yoksa bağımsız bir deprem mi tartışması beyhudedir. Birinci depremden hemen sonra yapılan hasar tespit çalışmalarının ardından uzmanlar, sağlam raporu alınan binalara oturulabileceği konusunda görüş bildirdiler. Hasar tespit çalışmasında görevli inşaat mühendislerimiz şu bina orta hasarlı, şu bina ağır hasarlı, şu bina hasarsız ya da az hasarlı diye raporlar tanzim ettiler.
Her bir branş için 1.500 talep bulunması durumunda, BOLOGNA Süreci kapsamında 2012 - 2013 Eğitim - Öğretim yılı itibari ile Lisans eğitimi için protokol yapmak üzere Üniversiteler ile masaya oturulacaktır. Teknikerler Birliğinin çalışmasını yapmakta olduğu Lisans Tamamlama Bilgi Formu yazının devamındadır.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi Genel Başkanı Ertan KILIÇ'ın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı kutlama mesajı.
14 KASIM 2011 PAZARTESİ GÜNÜ 18.00 / 19.30 SAATLERİ ARASINDA ANKARADA BULUNAN MESLEKTAŞLARIMIZ İLE TEKNİKERLER BİRLİĞİ GENEL MERKEZİNDE LİSANS TAMAMLAMA ÇALIŞMALARINDA GELİNEN SON NOKTA KONUSUNDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.
Ziyarete Genel Başkan Ertan Kılıç, Genel Başkan Yrd. Ve İşadamı M. Şaban Keskin, Kamu Komisyon Bşk. Yücel Kartal, Harita Ve Kadastro Komisyon Başkanı Medet Şamcı katılmıştır.
2012 - 2013 YILINDA ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN LİSANS TAMAMLAMA EĞİTİMİNİN BAŞLATILMASINDA SONA DOĞRU YAKLAŞILIYOR
27.10.2011-30.10.2011 TARİHLERİ ARASINDA AKDENİZ TANITIM GRUBU TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN YAPEX FUARINA İLGİ VE KATILIM YOĞUNDU
MECLİSTE YASAL DÜZENLEME YAPILARAK, ''TÜRK TEKNİKER ODALARI BİRLİĞİ'' KURULMALIDIR.TEKNİKERLERİN SOSYAL,MESLEKİ VE TEKNİK ANLAMDA GELİŞMELERİNİN ÖNÜ AÇILMALIDIR.
31 EKİM 2011 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT:18.00-19.30 ARASI GENEL MERKEZ ADRESİMİZDE LİSANS TAMAMLAMA KOMİSYONU BAŞKANI Sayın ERTAN KILIÇ TARAFINDAN ÜYELERİMİZE VE ÜYE OLMAK İÇİN GELEN TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZA YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.
Genel Merkezimizin Lisans Tamamlama konusunda yapmış olduğu çalışmayı sabote etmek isteyenler ve mesnetsiz olarak İnternet üzerinde Genel Merkezimizi suçlayıcı yaklaşımlara yeltenenler hakkında Hukuk müşavirliğimiz tarafından idari ve adli süreç başlatılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.
16 EKİM 2011 GÜNÜ ANKARA SHARATON OTELDE DÜZENLENEN YURTDIŞI EĞİTİM FUARINA KATILIM VE İLGİ YOĞUNDU.
Çıkarılan onlarca yasalar ve yönetmeliklerle, Teknikerleri etkisiz eleman konumuna getirip, teknik işleri mühendis – vasıfsız / yarı vasıflı işçi koordinasyonuna mahkum eden zihniyet maalesef deprem, sel felaketi, yangın, heyelan vs.. de sessiz kalmayı tercih ediyor.
Takvimde yer alan reklam materyaliniz yenilenen www.tekniker.org.tr ve www.myolisanstamamlama.org internet adreslerimizde de 1 yıl süre ile extra bir ücret talep edilmeden yayımlanacaktır. Çevrenizden Reklam vermek isteyen yakınlarınızdan da reklam almanız bizim için çok önemlidir.
www.myolisanstamamlama.org adresinden gelişmeleri takip edebilirsiniz....
24. Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara, 22 - 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da yatırımcı kamu kuruluşlarını, Anadolu’dan gelen yapı profesyonellerini, Başkentten ve fuarı ziyaret eden tüm Teknikerleri bir araya getirdi.
MÜHENDİSLİK FELAKETİ
... 26 ...