• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam147
Toplam Ziyaret1383838

Anasayfa

Önceki dönem Rize İl Temsilcimizin fevri ve kontrolsüz hareketleri nedeni ile meslektaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara son verdik. Çok başarılı ve çalışkan, Rize'ye yakışır arkadaşımız Hızır Ümit Şişmanlar'ı Temsilci olarak atadık.
Bilecik ve Konya'da iki meslektaşımız İl Temsilcilikleri görevlerini üstlenerek, meslektaşlarımızın haklı mücadelesine destek sözü vermişlerdir. Temsilcilerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyoruz.
Teknikerler Birliği Trabzon Şubesinin 6.Olağan Genel Kurulu 26.03.2011 Cumartesi Günü saat 13.00 de Uzun Sokak No:89 Kat:2 Trabzon adresindeki şube lokalınde yapılmıştır.
Teknikerler Birliği Trabzon Şube Başkanı Ahmet Öztürk, teknikerlerin özlük haklarını düzenleyecek kanun tasarısının biran önce yasalaşması gerektiğini söyledi. Öztürk, düzenlemenin işsizlik sorununun çözümüne de katkı sağlayacağı dile getirdi.
Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, iş kazalarının büyük bölümünün, ağırlıklı olarak yetkin olmayan eleman istihdamı, uygun olmayan malzeme kullanımı, çevre faktörü, bilgi ve dikkat eksikliği sonucunda gerçekleştiğini söyledi. Teknikerler Birliği tarafından iskele ve merdiven üretimi konusunda faaliyet gösteren Alman LAYHER firmasının desteğiyle, 24 Mart 2011 günü Ankara’da Milli Kütüphane Konferans Salonu'nda ''İnşaat Sektörü ve Yüksek yapılarda,İş Sağlığı ve Güvenliği'' paneli düzenlendi.
Teknikerler Birliği Çanakkale Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu Tekniker üyelerinin ve tekniker dostlarının yoğun katılımıyla 06 mart 2011 tarihinde büyük bir coşku ile gerçekleşmiştir.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç’ın başkanlığında, Lisans Tamamlama Komisyonumuz Y.Ö.K. Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Atilla Eriş’i makamında ziyaret ederek, “Ön Lisans” mezunlarının lisans tamamlama talebinin yanı sıra, M.Y.O’larının konumu ve mezun teknikerlerin çalışma hayatına ilişkin sıkıntıları dile getirildi.
Duyurular modülünde yayımlanan "DİLEKÇE KAMPANYASI" yazan kısmın üzerine tıklayınız. Dilekçeyi, aşağıda belirtilen branşlardaki meslektaşlarımız ve MYO'larda okuyan aday meslektaşlarımız doldurup, imzalayıp Genel Merkezimize gönderdikleri takdirde dilekçeler toplu bir biçimde Genel Merkez Yöneticilerimiz tarafından
Genel Başkanımız Ertan Kılıç Ulusal MYO Öğrenci Sempozyumu Onur Kuruluna seçildi. Genel Başkanımız Ertan Kılıç Sempozyumun açılışına müteakiben düzenlenen Panelde, Panelist olarak yer aldı. MYO-Sanayici-Teknikerler Birliği organizasyonunun en güzel örneği sergilendi.
28.09.2010 günü, T.P.A.O’da farklı unvanlarda görev yapan meslektaşlarımızın Tekniker unvan mücadelesi için, PETROL-İŞ Sendikası Ankara Şube Başkanı Sn. Mustafa Özgen, Baştemsilci Sn. Oktay Çetinkaya, Baştemsilci Sn. Mehmet Erdem, Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç,
Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Kırşehir Milletvekili Sn. Mikail Arslan ile T.B.M.M'de Devlet Bakanımız Sn. Zafer Çağlayan'ı ziyaret ederek "Tekniker Odaları Birliği" kuruluş yasa tasarısı
10 Aralık 2010 Cuma günü Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F. Ahmet Öztürk, ve Ankara, Sivas, Samsun ve Batman illerinden gelen kalabalık Tekniker heyeti eşliğinde Y.Ö.K. Başkanı Sn. Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan ve Y.Ö.K. Yürütme Kurulu Üyesi Sn. Prof. Dr. Durmuş Günay ziyaret edildi.
Teknikerler Birliği, Yapı Sektöründe M.Y.O. Öncesi ve Sonrası Teknikerler konulu panelde, Genel Başkanımız Sn.Ertan Kılıç, Ahi Evran Üniversitesi Kaman MYO Müdür Yrd. Sn.Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler M.Y.O. Öğretim Görevlisi Sn.Harun Diler, SGK Antalya Muratpaşa Merkez Müdürü Sn. Adem Bahadır Ulu panelist olarak konuyu, sorunlar ve çözümleri tartışarak ele aldı.
9 Aralık 2010 Perşembe günü Bayındırlık Bakanı Sn. Mustafa Demir Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F.Ahmet Öztürk ve tekniker meslektaşımız Sn.Eyüp Korkmaz tarafından ziyaret edilmiştir.
22 Ocak 2011 Cumartesi günü Bursa’da gerçekleştirilen, Marmara Bölge toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıya Bursa’dan katılımın yanı sıra, Çanakkale, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Bilecik ve Kütahya illerini temsilen Şube Yönetimi ve temsilcilerimizde katıldı.
Genel Merkez Yöneticilerimiz 23.01.2010 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı ve M.Y.O. Müdürü Azize Gökmen, Başkan Yardımcısı ve MYO Müd. Yrd. Tuğba Arslanoğlu Karakaya’yı makamında ziyaret etti, ziyarette BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEKYÜKSEKOKULU&METGEM&TEKNİKERLER BİRLİĞİ ile olası işbirlikleri görüşülmüştür.
ŞANTİYE ŞEFLİĞİ KONUSUNDA TEKNİKERLER BİRLİĞİNİN HAKLI MÜCADELESİ SES GETİRDİ .
7 - 10 EKİM 2010 TARİHİNDE YEM FUARCILIĞIN ORGANİZE ETTİĞİ 2010 ANKARA YAPI FUARINDA BİRLİĞİMİZİN STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
... 30 ...