• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam137
Toplam Ziyaret1383828

Anasayfa

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu (TİM-FED) Genel Başkanı Tahir Tellioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de yapı kalitesinde büyük sıkıntılar yaşandığını, bunun en önemli nedenin de ''her önüne gelenin müteahhitlik yapabilmesi'' olduğunu söyledi.
Üniversitelerin çeşitli alanlarından 'tekniker' sıfatıyla mezun olan yüz binlerce kişi yasal düzenlemeler yapılmadığı için vasıfsız işçi gibi çalışmak zorunda kalıyor. ( YeniŞafak )
Teknikerler Birliği Lisans Tamamlama Komüsyonu çalışmalarını yurt geneline yayarak hızlandırdı.
Teknikerlikle veya meslek yüksek okulları ile ilgili, ne zaman bir toplantı yapılsa, siyasilerin ve bürokratik elidin ağzına sakız yaptığı bir terim var : “ara eleman”. Bir siyasi, daha kürsüye çıkar çıkmaz; “sizler, çok önemli bir iş yapıyorsunuz, Türkiye’de en çok ihtiyaç duyulan “ara eleman” ihtiyacını karşılıyorsunuz”diyerek söze başlar. Güya, teknikerleri övüyor. Peşinen söyleyelim tekniker ara eleman değildir. Sayın siyasetçi, bu tabir tarihe karıştı, siyasetini ona göre üret.
Teknikerler Meslek Odasının kurulmasını istiyor, Ülkemiz Yöneticileri bu isteğimize duyarsız kalıyor,Teknikerler 3795 Sayılı Yasa gereği Görev-Yetki- Sorumluluklarının bir Yönetmelikle yayımlanmasını bekliyor, Ülkemiz Yöneticileri bu isteğimize duyarsız kalıyor, MYO’ların varlık gerekçesi ne olabilir?
Teknikerler Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Mustafa Öklük
MESLEKTAŞLARIMIZI VE TÜM KATLIMCILARI ALTINPARK EXPO CENTER FUAR ALANINDAKİ STANDIMIZA BEKLİYORUZ. Teknikerler Birliği Genel Merkezi
Erzincan il temsilcimiz Orhan AKPINAR'ı ziyaret ederek şube kuruluş çalışmaları hakkında bilgi alarak şube çalışmalarında başarılar diledik.
Tekirdağ Polisevi'nde düzenlediği basın toplantısında, AB'ye giriş sürecindeki Türkiye'de, toplumsal kalkınmayı gerçekleştirecek nitelikli insan gücünün yetiştirilmesinin önemli olduğunu söyledi.Amacımız çatışmak değil çalışmak. Çalışma azmimizi her türlü engele rağmen kırmayacağız. 1 milyon 700 bin tekniker hakkını alacak.
İPTAL EDİLEN ŞANTİYE ŞEFLİĞİ HAKKIMIZ DANIŞTAY DAVA İDARELERİ GENEL KURULUNDA TEMYİZ SÜRECİNDEDİR
17 Agustos 1999 tarihinde marmara bölgesinde etkili olan 7,4 şiddetindeki deprem 30 binden fazla insanımızın hayatına maloldu.Deprem gerçeğine alışmak değil,Depreme karşı hazırlığını yapmak gerekiyor,değilmi?
Teknikerler Birliği Mobil Ödeme, cep telefonu aracılığı ile tahsilât yapmaya olanak sağlayan servisimizdir. Kullanıcılar, ister ön ödemeli ister faturalı hat sahibi olsunlar, cep telefonları ile sadece bir onay SMS’i ile üyelik aidatlarının ödemesini yapabilmektedirler. Üyelik aidat bedeli, ön ödemeli hat sahiplerinin ön ödemeli hesaplarından düşerek, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılarak tahsil edilecektir.Bu hizmetten TURKCELL ve AVEA hatlı kullanıcılar yararlanabilir.Sisteme üye olmadan önce cep hattınızın mobilödemeya açık olduğunu kontrol ediniz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi bayramlaşma töreni 31 Ağustos 2011 Çarşamba günü ( Bayramın 2.günü) 13.30 / 16.00 saatleri arasında genel merkez adresimizde yapılacaktır.Tüm üyelerimiz ve tekniker meslektaşlarımız davetlidir.
2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya alan A Milli Kadın Takım’ımızın teknik heyetini, oyuncuları ve Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Sonat ile birlikte Genel Menajer Canan Erdoğan’ı kutlarız.
Tüm İslâm âleminin mübarek Berat gecesini kutluyor; feyz ve bereketinden hepimizin istifade etmesini, Berat gecemizin gerçek beratlarımıza vesile olmasını, hepimize mübarek Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.
Teknikerler Birliği Tekirdağ Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tekirdağ Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu'nda yapılan genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Ülkemizde 1911 yılından bu yana çeşitli sebeplere dayanan kesintilere rağmen, Teknikerlik eğitimi verilmektedir.1970’li yıllara değin Tekniker Okulları şeklinde devam eden eğitim süreci, Meslek Yüksek Okulu yapılanması ile birlikte M.E.B. bünyesinde 1974 – 1975 yılından itibaren yer almış ve 1982 yılından itibaren Meslek Yüksek Okulları Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden Yüksek Öğretim Kuruluna devredilerek T.C. Üniversitelerine bağlanmıştır.
Ramazan ayına adım adım yaklaştığımız şu günlerde bunalan ruhlara, manevî hayatın ihmaliyle daralan ve katılaşan kalplere bu gecenin huzur getirmesi dileğiyle tüm İslam aleminin, necip milletimizin ve Teknikerler Birliği camiasının Miraç Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederiz.
... 27 ...