• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
BELGELER
Hukuki dayanağımız 3795 Sayılı Kanundur
DUYURULAR
İlinizde Derneğinizi kurmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. 553 307 99 34
GÜCÜMÜZ
Geleceğiniz için dikkatli adımlar atınız
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam138
Toplam Ziyaret176164

Anasayfa

10 Aralık 2010 Cuma günü Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F. Ahmet Öztürk, ve Ankara, Sivas, Samsun ve Batman illerinden gelen kalabalık Tekniker heyeti eşliğinde Y.Ö.K. Başkanı Sn. Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan ve Y.Ö.K. Yürütme Kurulu Üyesi Sn. Prof. Dr. Durmuş Günay ziyaret edildi.
Teknikerler Birliği, Yapı Sektöründe M.Y.O. Öncesi ve Sonrası Teknikerler konulu panelde, Genel Başkanımız Sn.Ertan Kılıç, Ahi Evran Üniversitesi Kaman MYO Müdür Yrd. Sn.Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler M.Y.O. Öğretim Görevlisi Sn.Harun Diler, SGK Antalya Muratpaşa Merkez Müdürü Sn. Adem Bahadır Ulu panelist olarak konuyu, sorunlar ve çözümleri tartışarak ele aldı.
9 Aralık 2010 Perşembe günü Bayındırlık Bakanı Sn. Mustafa Demir Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F.Ahmet Öztürk ve tekniker meslektaşımız Sn.Eyüp Korkmaz tarafından ziyaret edilmiştir.
22 Ocak 2011 Cumartesi günü Bursa’da gerçekleştirilen, Marmara Bölge toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıya Bursa’dan katılımın yanı sıra, Çanakkale, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Bilecik ve Kütahya illerini temsilen Şube Yönetimi ve temsilcilerimizde katıldı.
Genel Merkez Yöneticilerimiz 23.01.2010 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı ve M.Y.O. Müdürü Azize Gökmen, Başkan Yardımcısı ve MYO Müd. Yrd. Tuğba Arslanoğlu Karakaya’yı makamında ziyaret etti, ziyarette BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEKYÜKSEKOKULU&METGEM&TEKNİKERLER BİRLİĞİ ile olası işbirlikleri görüşülmüştür.
ŞANTİYE ŞEFLİĞİ KONUSUNDA TEKNİKERLER BİRLİĞİNİN HAKLI MÜCADELESİ SES GETİRDİ .
7 - 10 EKİM 2010 TARİHİNDE YEM FUARCILIĞIN ORGANİZE ETTİĞİ 2010 ANKARA YAPI FUARINDA BİRLİĞİMİZİN STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
23 Şubat 2011 tarihinde T.C. Çalışma Bakanlığı Müsteşarı Birol Aydemir, Genel Merkez Yöneticilerimiz tarafından ziyaret edildi.
Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitimi Geliştirme Merkezi (METGEM)'in düzenlediği Stratejik İşgücü Ve Mesleki Teknik Eğitim" Çalıştayı'nda; Teknik Eğitim Fakültelerinin Teknoloji Fakültelerine Dönüşümü, Meslek Yüksek Okullarındaki Yenilikler, Mesleki Teknik Eğitimin AB Boyutu ile Sanayi Açısından Teknik Öğretmen ve Teknikerlerin Yetki Sorununun Çözülmemesinin Etkileri konuşularak,çözüm önerileri üzerinde görüşler bildirilmiştir.
9 Aralık 2010 Perşembe günü Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Sn. Faruk Nafiz Özak Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F.Ahmet Öztürk ve tekniker meslektaşımız
2009 Yılında Mersinde gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıya, Kamu, özel sektörün yanısıra serbest olarak çalışan arkadaşlarımız katılmıştır. Ayrıca bu toplantıya Adana'danda katılım olmuştur. Mersin'de Tekniker örgütlülüğü bilinçlendirme çalışmaları 2010 yılında meyvelerini vermeye başlamıştır. Toplantıyı izleyen aylar içerisinde Mersin'deki Tekniker meslektaşlarımız 2009 yılındaki temsilcimiz Sn. Nüvit Yıldız beyin önderliğinde Forza Fuarcılığın MERSİN İLETİŞİM FUARI'nda Teknikerler Birliğini stand açarak temsil etmişlerdir.
KİT’lerde 399 sayılı KHK’ye tabi olarak görev yapan sözleşmeli personelin ek ödeme konusunda yaşadığı mağduriyet,
Ankara'daki iftar buluşması 25 Ağustos 2010
TÜRKİYE PETROLLERİ’NDE GÖREV YAPAN MESLEKTAŞLARIMIZ TEKNİKER UNVANINI KULLANABİLME MÜCADELESİ VERİYOR.
Teknikerler Birliği Kırıkkale Şubesi 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yoğun Bir Katılım ile Gerçekleşmişitir.
20 Mayıs 2010 Perşembe günü “HER YÖNÜYLE TEKNİKER” konulu Panel büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleştirildi.
29 Nisan 2010 günü AHİ EVRAN ÜNİVERİTESİ merkez kampüsünde Konferansımız büyük bir coşku ve katılım ile gerçekleştirilmiştir.
17 Nisan 2010 Günü Genel Merkez Toplantı Salonumuzda Elektrik Komisyonu Üyelerimiz ve Elektrik Tekniker Meslektaşlarımız ile Komisyon Toplantımız Yapılmıştır.
... 31 ...