• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret1366915

Anasayfa

Süt teknikerleri doğrudan işin mutfağında, üretimde görev aldıklarından pek göz önünde değiller. Hatta o kadar geri plandalar ki, sektörün birçok kesimi bu mesleğin öneminin tam olarak farkında değil.
MESLEKİ VE TEKNİK YÜKSEKÖĞRETİM VE MESLEK YÜKSEK OKULLARININ YENİDEN DÜZENLENMESİ ÇALIŞMALARI
27 Mayıs 2013 Pazartesi gününe kadar Genel Merkez Yönetim Kurulu Asistanı Tülin Hanım izinli olacağından, Genel Merkezimiz telefonu işlem görmeyecektir. Genel Merkezimizle iletişim kurmak için 553 269 24 86 numaralı telefonu mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.
Mübarek Regaib Kandilinizi Kutlar, Herşeyin Gönlünüzden Geçtiği Gibi Olmasını Temenni Ederiz. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
Türkiyede Düzenlenen En Büyük İnşaat Sektörü Fuarı Olan 36.Yapı Fuarında 24-28 Nisan tarihleri arasında Teknikerler Birliği olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyarete gelen farklı branşlardaki yüzlerce Tekniker Meslektaşımıza çalışmalarımızı,hedeflerimizi ve faaliyetlerimizi anlattık. Bu yılki fuarda Teknikerler Birliği'ni Genel Başkan Yrd. Murat Şaban Keskin temsil ederek, fuarda gelen ziyaretçileri ağırladı.
Girişimciliği teşvik etmek, istihdamı arttırmak ve girişimci ruhuna sahip kadınların ekonomik hayata katılmalarının desteklemek amacıyla “Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi” Halkbank’tan…
Yurdun dörtbir yanından gelen teknikerler, Abdi İpekçi Parkında haklarını hep bir ağızdan sorunlarımızı, ve çözüm isteklerini seslendirdiler. Genel Başkanımız Kılıç'a saldırı teşebbüsü Emniyet güçleri ve genç teknikerler tarafından son anda önlendi.
Ziyarete Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru ve Denetleme Kurulu Başkanı Ramazan Yaşar katıldılar.
4 Nisan 2013'de Ankara'nın Keçiören İlçe Belediye Başkanı Mustafa AK'ı makamında ziyaret ettik.
Eylemimizi izleyerek kayıt altına alan, ancak yayımlamayan, pireyi deve, deveyi cüce yapan Medyayı kınıyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin en değer verilen ulusal bayramlarından biridir.
http://www.yumpu.com/tr/document/view/20435961/genel-baskanimiz-ertan-kilic-ve-genel-baskan-
Tekniker hakları için meydanlara iniyoruz. Teknikerler artık susmayacak, haklarımızı alana kadar kesintisiz eylem yapacağız. Bu eylem senin yasal hakkın, susarak ya da sızlanarak çözüm üretemezsin. Çözüme katkım olsun diyorsan sende yanımızda ol. 21 Nisan 2013 Saat: 14.00 Abdi İpekçi Parkı Sıhhiye Ankara
19 Nisan 2013 Cuma günü 10.00'da yayımlanan PAYLAŞTIKÇA PROGRAMI'nın Canlı Yayın Konuğu oldu.
TURKCELL ve AVEA Mobil Ödeme Sisteminden sonra, VODAFONE MOBİL ÖDEME SİSTEMİ'de üyelerimizin hizmetine sunulmaya başlanmıştır.Daha önce mobil aidat ödeme sisteminden yararlanamayan Vodafone hat sahibi üyelerimiz veya yeni üye olacak meslektaşlarımız bu sistemden yararlanabileceklerdir.
Sivas Şube Yönetimi Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılan üyemiz sayın Teoman KARACA'yı makamında ziyaret ettiler.Ayrıca sivas ilindeki Tekniker meslektaşlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerimiz iaktarmak için Sivas Belediyesi İmar Müdürü Hülya KAYIŞOĞLU'nu ziyaret ettiler.
Başkent Harita için, tercihen Nivo kullanabilen Harita ve Kadastro Teknikeri eleman alınacaktır.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Erzincan İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
... 15 ...