• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret1383101

Anasayfa

Sn. Üyelerimiz, meslektaşlarımız 8 Haziran 2013 günü gerçekleştirmeyi planladığımız LİSANS TAMAMLAMA MİTİNGİ ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.
Teknikerlerin Meslek Odası kurma hakkına, görev-yetki-sorumluluklarını belirlemeye kulak tıkayan İktidar ve Muhalefeti kınıyoruz ...
Sivas Şube Başkanımız Esma Emlak'ın Kayınbabası Ahmet Emlak vefat etmiştir.
3194 Sayılı İmar Yasası ve Yapı Denetim Yasa tasarıları T.B.M.M. gündemine gelmeden önce, bizim önerilerimizi netleştirmemiz gerekmektedir. Bu konuda yazılı önerilerinizi bekliyoruz.
Teknik Öğretmenler bizden daha sonra Y.Ö.K. Forum sayfasında kendilerini ifade etmelerine karşın, bizden daha çok mesaj göndererek mühendislik formasyonunu almışlardır. Y.Ö.K. tarafından MYO mezunlarının Lisans Tamamlama Eğitimleri konusunda açılan FORUM SAYFASI'na girerek haklı taleplerinizi dile getiriniz.
17 Mayıs 2013 Cuma günü Saat: 14.30'da YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay'a Teknikerler Birliği Heyeti tarafından dosya takdim edildi. Ziyarete Genel Başkan Ertan Kılıç, Elazığ Şube Bşk. Yrd. Servet Yavaş, Trabzon Şb. Bşk. Yrd. Bülent Demir, Lisans Tamamlama Komisyon Başkanı Ali Altın, Lisans Tamamlama Komisyon Üyesi Uğur Mit, Kamuda Çalışan Teknikerler Komisyon Bşk. Yrd. Hasan Cebeci katıldılar.
Süt teknikerleri doğrudan işin mutfağında, üretimde görev aldıklarından pek göz önünde değiller. Hatta o kadar geri plandalar ki, sektörün birçok kesimi bu mesleğin öneminin tam olarak farkında değil.
MESLEKİ VE TEKNİK YÜKSEKÖĞRETİM VE MESLEK YÜKSEK OKULLARININ YENİDEN DÜZENLENMESİ ÇALIŞMALARI
27 Mayıs 2013 Pazartesi gününe kadar Genel Merkez Yönetim Kurulu Asistanı Tülin Hanım izinli olacağından, Genel Merkezimiz telefonu işlem görmeyecektir. Genel Merkezimizle iletişim kurmak için 553 269 24 86 numaralı telefonu mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.
Mübarek Regaib Kandilinizi Kutlar, Herşeyin Gönlünüzden Geçtiği Gibi Olmasını Temenni Ederiz. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
Türkiyede Düzenlenen En Büyük İnşaat Sektörü Fuarı Olan 36.Yapı Fuarında 24-28 Nisan tarihleri arasında Teknikerler Birliği olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyarete gelen farklı branşlardaki yüzlerce Tekniker Meslektaşımıza çalışmalarımızı,hedeflerimizi ve faaliyetlerimizi anlattık. Bu yılki fuarda Teknikerler Birliği'ni Genel Başkan Yrd. Murat Şaban Keskin temsil ederek, fuarda gelen ziyaretçileri ağırladı.
Girişimciliği teşvik etmek, istihdamı arttırmak ve girişimci ruhuna sahip kadınların ekonomik hayata katılmalarının desteklemek amacıyla “Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi” Halkbank’tan…
Yurdun dörtbir yanından gelen teknikerler, Abdi İpekçi Parkında haklarını hep bir ağızdan sorunlarımızı, ve çözüm isteklerini seslendirdiler. Genel Başkanımız Kılıç'a saldırı teşebbüsü Emniyet güçleri ve genç teknikerler tarafından son anda önlendi.
Ziyarete Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru ve Denetleme Kurulu Başkanı Ramazan Yaşar katıldılar.
4 Nisan 2013'de Ankara'nın Keçiören İlçe Belediye Başkanı Mustafa AK'ı makamında ziyaret ettik.
Eylemimizi izleyerek kayıt altına alan, ancak yayımlamayan, pireyi deve, deveyi cüce yapan Medyayı kınıyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin en değer verilen ulusal bayramlarından biridir.
http://www.yumpu.com/tr/document/view/20435961/genel-baskanimiz-ertan-kilic-ve-genel-baskan-
... 15 ...