• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret17386

Anasayfa

12/7/2013 TARİHLİ BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine genel merkezimizde teslim edildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığına elektrik teknikerleri hakkında resmi yazımızı gönderdik.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'nın hazırlamakta olduğu YAPI DENTİMİ KANUN TASARISI'nda ele alınmak üzere hazırlamış olduğumuz dosyayı, T.C. Başbakanlık Makamı ve Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderdik.
Genel Merkezimiz tarafından 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü T.C. Cumhurbaşkanlığı ve T.C. Başbakanlık Makamına sorunlarımızı ve taleplerimizi içeren dosya gönderilecektir.
Yönetim Kurulu Üyemiz Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun sanatçı olarak yer alacağı Damla Türk Müziği Korosu'nun 10 Haziran 2013 Pazartesi akşam Saat: 19.30'da vereceği konsere tüm Tekniker meslektaşlarımız ve sanatseverler davetlidir. Konser ücretsizdir.
Sn. Üyelerimiz, meslektaşlarımız 8 Haziran 2013 günü gerçekleştirmeyi planladığımız LİSANS TAMAMLAMA MİTİNGİ ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.
Teknikerlerin Meslek Odası kurma hakkına, görev-yetki-sorumluluklarını belirlemeye kulak tıkayan İktidar ve Muhalefeti kınıyoruz ...
Sivas Şube Başkanımız Esma Emlak'ın Kayınbabası Ahmet Emlak vefat etmiştir.
3194 Sayılı İmar Yasası ve Yapı Denetim Yasa tasarıları T.B.M.M. gündemine gelmeden önce, bizim önerilerimizi netleştirmemiz gerekmektedir. Bu konuda yazılı önerilerinizi bekliyoruz.
Teknik Öğretmenler bizden daha sonra Y.Ö.K. Forum sayfasında kendilerini ifade etmelerine karşın, bizden daha çok mesaj göndererek mühendislik formasyonunu almışlardır. Y.Ö.K. tarafından MYO mezunlarının Lisans Tamamlama Eğitimleri konusunda açılan FORUM SAYFASI'na girerek haklı taleplerinizi dile getiriniz.
17 Mayıs 2013 Cuma günü Saat: 14.30'da YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay'a Teknikerler Birliği Heyeti tarafından dosya takdim edildi. Ziyarete Genel Başkan Ertan Kılıç, Elazığ Şube Bşk. Yrd. Servet Yavaş, Trabzon Şb. Bşk. Yrd. Bülent Demir, Lisans Tamamlama Komisyon Başkanı Ali Altın, Lisans Tamamlama Komisyon Üyesi Uğur Mit, Kamuda Çalışan Teknikerler Komisyon Bşk. Yrd. Hasan Cebeci katıldılar.
Süt teknikerleri doğrudan işin mutfağında, üretimde görev aldıklarından pek göz önünde değiller. Hatta o kadar geri plandalar ki, sektörün birçok kesimi bu mesleğin öneminin tam olarak farkında değil.
MESLEKİ VE TEKNİK YÜKSEKÖĞRETİM VE MESLEK YÜKSEK OKULLARININ YENİDEN DÜZENLENMESİ ÇALIŞMALARI
27 Mayıs 2013 Pazartesi gününe kadar Genel Merkez Yönetim Kurulu Asistanı Tülin Hanım izinli olacağından, Genel Merkezimiz telefonu işlem görmeyecektir. Genel Merkezimizle iletişim kurmak için 553 269 24 86 numaralı telefonu mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.
Mübarek Regaib Kandilinizi Kutlar, Herşeyin Gönlünüzden Geçtiği Gibi Olmasını Temenni Ederiz. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
Türkiyede Düzenlenen En Büyük İnşaat Sektörü Fuarı Olan 36.Yapı Fuarında 24-28 Nisan tarihleri arasında Teknikerler Birliği olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyarete gelen farklı branşlardaki yüzlerce Tekniker Meslektaşımıza çalışmalarımızı,hedeflerimizi ve faaliyetlerimizi anlattık. Bu yılki fuarda Teknikerler Birliği'ni Genel Başkan Yrd. Murat Şaban Keskin temsil ederek, fuarda gelen ziyaretçileri ağırladı.
Girişimciliği teşvik etmek, istihdamı arttırmak ve girişimci ruhuna sahip kadınların ekonomik hayata katılmalarının desteklemek amacıyla “Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi” Halkbank’tan…
... 15 ...