• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret17245

Anasayfa

5 Nisan Teknikerler Günü geçmiş yıllarda olduğu üzere bu yılda Teknikerlere zehir. Sizlere 5 Nisan Teknikerler Gününüz kutlu olsun diyemiyoruz.
Yönetim Kurulu Üyemiz Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun sanatçı olarak yer alacağı Türkiye Emekliler Derneği Federasyonu TSM Korosu'nun 05 Nisan 2013 Cuma akşam Saat: 19.00'da vereceği konsere tüm Tekniker meslektaşlarımız ve sanatseverler davetlidir. Konser ücretsizdir.
Resmi gazetede, anestezi teknisyeni/teknikeri görev tanımı ile ilgili KHK değişikliği yayımlandı...
Saydıdeğer Üyelerimiz, tekniker dostları, 2013 yılında sizleri internet sayfamızda köşe yazıları yazmaya davet ediyoruz. Çağrımızın kısa sürede olumlu tepki vereceğine inanıyor,sizlerle birlikte güçleneceğimizi biliyoruz. Bize ulaşmak için 0 312 231 70 70'i arayabilirsiniz ..
Teknikerler Birliği Tekirdağ Şubemizce düzenlenen çatı sistemleri ve uygulamaları semineri Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda yapıldı.
Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun önderliğinde,bir engelli vatandaşımıza TEKERLEKLİ SANDALYE temini için kampanya dahilinde toplanan şişe kapakları 02 mart 2013 günü teslim edildi.
Teknikerler maalesef yöneticilerimiz için ırgat, köle, maraba olmaktan öte gidemiyor. Ya haklarımız alınacak, ya MYO'lar kapanacak !!!
25.03.2013 Salı Günü Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Enver Erdoğdu, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Halil Sert, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru, Orman Ve Su İşleri Bakan Yrd. Dr. Nurettin Akman'ı makamında ziyaret ederek, dosya takdiminde bulundular.
www.tekniker.org.tr İnternet Sitesi önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluğunu yerine getiren ve aidat borcu bulunmayan tekniker üyelerimize açık olacaktır.
13 Mart 2013 tarihinde ‘Başkanla Yüz Yüze’ toplantılarının ikincisi Yükseköğretim Kurulu’nda ‘Teknik Öğretmenler için Mühendislik Tamamlama’ konusunda gerçekleştirildi. Teknikerler Birliği gibi M.Y.O. mezunu biz Teknikerlerede bu hak verilmeli diyor iseniz bizlere destek olunuz.
Genel Başkanımız Ertan KILIÇ'ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü Mesajı.
Teknikerler Birliği Temsilcilik Yönetmeliği gereğince, temsilcilerin ve temsilci yardımcılarının "TEMSİLCİLİK BAŞVURU FORM"larını doldurup, imza ederek ivedilikle Genel Merkez adresimize göndermeleri gerekmektedir.
İstanbul İl Temsilcisi ve 1 Yardımcısına ilave olmak üzere, 39 İlçenin Herbirisine 1 Temsilci ve 2 Temsilci Yardımcı ataması yapılacaktır.
KILIÇOĞLU KİREMİT - NKÜ TBMYO - TEKİRDAĞ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı ya da Belediye Meclis Üye adaylığı bulunan tekniker meslektaşlarımızı destekleyeceğiz.
Genel Başkan yardımcımız Şevket GOLUK, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında ''TÜRKİYE'DE FEN ADAMI OLMAK'' konulu yazısı derginin 25 Şubat 2013 tarihli sayısında yayınlanmıştır.
Bakan Erdoğan Bayraktar, ''4+4+4 eğitim sistemi, yetişmiş eleman hasreti çeken sanayi bölgelerinin derdine derman olacak'' dedi.
1150 öğrenci ve 18 işletmeyle yapılan araştırmada, meslek yüksek okullarının sanayicinin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmadığını ortaya koydu.
... 17 ...