• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret1383104

Anasayfa

Teknikerler maalesef yöneticilerimiz için ırgat, köle, maraba olmaktan öte gidemiyor. Ya haklarımız alınacak, ya MYO'lar kapanacak !!!
25.03.2013 Salı Günü Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Enver Erdoğdu, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Halil Sert, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru, Orman Ve Su İşleri Bakan Yrd. Dr. Nurettin Akman'ı makamında ziyaret ederek, dosya takdiminde bulundular.
www.tekniker.org.tr İnternet Sitesi önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluğunu yerine getiren ve aidat borcu bulunmayan tekniker üyelerimize açık olacaktır.
13 Mart 2013 tarihinde ‘Başkanla Yüz Yüze’ toplantılarının ikincisi Yükseköğretim Kurulu’nda ‘Teknik Öğretmenler için Mühendislik Tamamlama’ konusunda gerçekleştirildi. Teknikerler Birliği gibi M.Y.O. mezunu biz Teknikerlerede bu hak verilmeli diyor iseniz bizlere destek olunuz.
Genel Başkanımız Ertan KILIÇ'ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü Mesajı.
Teknikerler Birliği Temsilcilik Yönetmeliği gereğince, temsilcilerin ve temsilci yardımcılarının "TEMSİLCİLİK BAŞVURU FORM"larını doldurup, imza ederek ivedilikle Genel Merkez adresimize göndermeleri gerekmektedir.
İstanbul İl Temsilcisi ve 1 Yardımcısına ilave olmak üzere, 39 İlçenin Herbirisine 1 Temsilci ve 2 Temsilci Yardımcı ataması yapılacaktır.
KILIÇOĞLU KİREMİT - NKÜ TBMYO - TEKİRDAĞ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı ya da Belediye Meclis Üye adaylığı bulunan tekniker meslektaşlarımızı destekleyeceğiz.
Genel Başkan yardımcımız Şevket GOLUK, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında ''TÜRKİYE'DE FEN ADAMI OLMAK'' konulu yazısı derginin 25 Şubat 2013 tarihli sayısında yayınlanmıştır.
Bakan Erdoğan Bayraktar, ''4+4+4 eğitim sistemi, yetişmiş eleman hasreti çeken sanayi bölgelerinin derdine derman olacak'' dedi.
1150 öğrenci ve 18 işletmeyle yapılan araştırmada, meslek yüksek okullarının sanayicinin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmadığını ortaya koydu.
Dünya Kadınların emeği ile güzel, onların varlığı ile özeldir ..
YÖK taslağına eklenen maddeye göre, üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden bazıları 2 ve 3 yıla düşürülecek.
Sakarya'da bulunan üyelerimize ve Tekniker meslektaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve tüm faaliyetleri zamanında Sakarya üyelerimize duyurabilmek amacıyla Sakarya Şubemizin resmi web sayfası faaliyete geçmiştir. ( www.sakaryatekniker.org.tr )
Dayımın vefatı ile torununun beyin ameliyatı nedeniyle acımı paylaşan ve geçmiş olsun dileklerini ziyaretime gelerek, telefon ederek, mesaj atarak destek olan tüm dostlarıma teşekkür eder, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam dilerim. Ertan Kılıç Genel Başkan
Söz konusu olan sınav ilgililere duyurulur.
Genel Merkez Yöneticilerimiz, Memur - Sen Konfederasyon Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu 19 Şubat 2013 tarihinde makamında ziyaret ederek dosya takdiminde bulundu.
... 17 ...