• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret1331501

Anasayfa

1150 öğrenci ve 18 işletmeyle yapılan araştırmada, meslek yüksek okullarının sanayicinin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmadığını ortaya koydu.
Dünya Kadınların emeği ile güzel, onların varlığı ile özeldir ..
YÖK taslağına eklenen maddeye göre, üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden bazıları 2 ve 3 yıla düşürülecek.
Sakarya'da bulunan üyelerimize ve Tekniker meslektaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve tüm faaliyetleri zamanında Sakarya üyelerimize duyurabilmek amacıyla Sakarya Şubemizin resmi web sayfası faaliyete geçmiştir. ( www.sakaryatekniker.org.tr )
Dayımın vefatı ile torununun beyin ameliyatı nedeniyle acımı paylaşan ve geçmiş olsun dileklerini ziyaretime gelerek, telefon ederek, mesaj atarak destek olan tüm dostlarıma teşekkür eder, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam dilerim. Ertan Kılıç Genel Başkan
Söz konusu olan sınav ilgililere duyurulur.
Genel Merkez Yöneticilerimiz, Memur - Sen Konfederasyon Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu 19 Şubat 2013 tarihinde makamında ziyaret ederek dosya takdiminde bulundu.
Sivas'ta bulunan üyelerimize ve Tekniker meslektaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve tüm faaliyetleri zamanında Sivas üyelerimize duyurabilmek amacıyla Sivas Şubemizin resmi web sayfası faaliyete geçmiştir. ( www.sivastekniker.org.tr )
Zirvede Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Teknikerler Birliği adına bir konuşma yaptı.
Genel Merkez Yöneticilerimiz, Türkiye Kamu-Sen Konfederasyon Başkanı İsmail Koncuk'u 30 Ocak 2013 tarihinde makamında ziyaret ederek dosya takdiminde bulundu.
Teknikerler üniversite mezunu nitelikli elemanlar olmalarına rağmen, en temel haklarından yoksun bırakılmaktadırlar.
SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI EĞİTİM VE SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ TEKNİKERLERE EKMEK KAPISINI ARALADI
Genel Başkan Yardımcısı Enver Erdoğdu ve eşi Hülya Erdoğdu'nun bebekleri dünyaya gelmiştir. Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, Eymen bebeği ve anne babayı kutluyoruz. Allah, analı babalı büyütsün. Teknikerler Birliği Genel Merkezi
Bu Yönetmeliğin amacı; Tapu Müdürlüklerinde taşınmaza yönelik aracılık faaliyetlerini düzenlemek, usul ve esaslarını belirlemek, bu faaliyetleri yürütecek tapu işlerine aracılık edenlere lisans vermek, görev, yetki, sorumluluk ve denetimleri ile lisans sınavına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.
Her iki önerimiz de dikkate alınmayacaksa eğer, üçüncü yol meslek yüksek okullarının kapatılması olmalıdır
Genel Başkan Ertan Kılıç'ın 2012'de gündeme getirdiği SİBER TEKNOLOJİ ÜSSÜ gerçekleşiyor.
ÖN LİSANS EĞİTİMİMİZE AİT NİTELİK VE NİCELİK SORUNLARININ GİDERİLMESİNE YÖNELİK OLARAK ATILAN EN SON ADIM 4702 SAYILI YASA ÇERÇEVESİNDE GELİŞTİRİLEN MEB – YÖK MESLEK YÜKSEKOKULLARI PROGRAM GELİŞLTİRME PROJESİDİR. RADİKAL DEĞİŞİMLERİ İÇEREN PROJE BÜTÜN OLARAK DEĞERLENDİRİLDİĞİNDE HEDEFLERE ULAŞMAYI ENGELLEYECEK BAZI ÖNEMLİ SORUNLARIN BULUNDUĞU GÖZLENMEKTEDİR.
Tüm insanlığı onurlandırmak üzere dünyamızı teşrif eden Sevgili Peygamberimizin (s.a.s.) mevlid-i şeriflerinin 1442. yıldönümünü idrak edeceğiz. Mevlid-i Nebi’nin, ülkemiz, gönül coğrafyamız, bütün İslâm âlemi ve topyekûn insanlığın huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.
... 17 ...