• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret1319075

Anasayfa

30 Kasım 2013 Cumartesi günü saat:10.00'da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Saat: 10.00'da Trabzon Şubemizce düzenlenecek olan “Kalkınma Stratejileri İçinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Rolü &Türkiye’de Tekniker Gerçeği” konulu panelde beraber olacağız. Tüm Üyelerimizi ve Tekniker Meslektaşlarımız Davetlidir.
Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç 28 Kasım 2013 Perşembe akşamı İsmail Kahraman Kültür merkezinde Rizeli Teknikerlerle bir araya gelecek.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Orhan Baki, Rize İl Temsilcimiz Hızır Ümit Şişmanlar 28 Kasım 2013 günü Sabah saat: 08.30'da ÇAY TV'de "ÇAYDA SABAH" Programının canlı yayın konuğu olacaklar.
29 KASIM - 1 ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDA "TEKNİKERLER BİRLİĞİ 4. ULUSAL BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI" TRABZON ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZIN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar 11 Kasım günü Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine teslim edilecektir.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 75. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz.
Türkiye'de Düzenlenen En Büyük İnşaat Sektörü Fuarlarından Olan 26.Yapı Fuarında 24-27 Ekim tarihleri arasında Teknikerler Birliği olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyarete gelen farklı branşlardaki yüzlerce Tekniker Meslektaşımıza , sektör temsilcilerine ve sektör STK yetkililerine çalışmalarımızı, hedeflerimizi ve faaliyetlerimizi anlattık.
Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını Kutluyoruz.
http://twitter.com/teknikerbirligi
24 - 27 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA ANKARANIN YENİ FUAR ALANI OLAN CONGRESİUM, ATO KONGRE VE SERGİ SARAY'nda DÜZENLENECEK OLAN FUARDAKİ STANDIMIZA TÜM ÜYELERİMİZİ VE TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ. ( SALON 1 - STAND 457 )
Tüm Tekniker meslektaşlarımızın ve halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyoruz.
Teknikerler Birliği Genel Merkezi Yönetimi ve Şube Yöneticilerimiz ile Genel Değerlendirme ve Önümüzdeki Dönem Çalışma Faaliyetleri Hakkında 08 Ekim 2013 günü Genel Merkezimizde Toplantı Yaptık.
08 Ekim 2013 günü T.B.M.M.'ne Giderek Daha Önce Görüşme Taleplerimizi İlettiğimiz Sayın Milletvekillerimiz ile Sorunlarımız ve Çözüm Önerilerimiz Hakkında Görüştük.
Sektörel fuarlar arasında Türkiye'nin en büyük fuarları olan İSAF fuarına Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak çalışma ve faaliyet konularımızı Tekniker meslektaşlarımıza anlatmak için katılım sağladık. Meslektaşlarımızın ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgisine teşekkürler ederiz.
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine teslim edilecektir.
Sektörel fuarlar arasında Türkiye'nin en büyük fuarları olan İSAF, ELEX ve LEDLİGHTİNG fuarlaına Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak çalışma ve faaliyet konularımızı Tekniker meslektaşlarımıza anlatmak için katılacağız. Tüm üyelerimiz ve Tekniker meslektaşlarımız davetlidir.
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.
İnşaat, Yapı, Yapı Denetimi, Yapı Ressamlığı, Yapı Dekoru, Demiryolu İnşaatı vb. bölüm mezunu meslektaşlarımızın mesleki sorunları ve çözüm yolları konusunda toplantı yapılacaktır.
... 13 ...