• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret1373036

Anasayfa

Tüm meslektaşlarımızın, yakınlarının ve tekniker dostlarının yeni yılını tebrik eder, sevdikleriniz ve sevenleriniz ile birlikte, sağlıklı, mutlu, başarılı, kazançlı ve hayırlı uzun bir ömür dileriz. Teknikerler Birliği Genel Merkezi
2014 YILINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA, BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY OLAN ÜYELERİMİZİ VE TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZA DESTEK VERİYOR VE TÜM TEKNİKERLERİDE ADAYLARIMIZA DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ.
70 yıldır Tekniker meslektaşlarımızın mesleki haklarının bir bir ellerinden alındığını ve teknikerlerin sırf kültür olsun diye Meslek Yüksek Okullarından mezun edilmeye çalışıldığı sorunların, aslında Ülkemizin en önemli insan hakları sorunu olduğunu Sn. Başbakan'a duyurduğumuzun ilanıdır.
Trabzon ilinde Teknikerler Birliği Trabzon Şubesi tarafından düzenlenen, “Kalkınma Stratejileri İçinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Rolü & Türkiye’de Tekniker Gerçeği” konulu panele ait yerel ve ulusal haber linkleri.
Kırıkkale Şube Başkanımız Musa Erdoğan'ın muhterem anneleri amansız bir hastalık sonucu 29 Kasım 2013 günü Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, başta Şube Başkanımız Musa Erdoğan Bey olmak üzere, Merhumenin tüm yakınlarına ve sevenlerine sabırlar niyaz ederiz. Başımız sağolsun.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç , 30 Kasım 2013 günü Sabah saat: 16.00'da KUZEY TV'de canlı yayın konuğu olacaktır.
30 Kasım 2013 Cumartesi günü saat:10.00'da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Saat: 10.00'da Trabzon Şubemizce düzenlenecek olan “Kalkınma Stratejileri İçinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Rolü &Türkiye’de Tekniker Gerçeği” konulu panelde beraber olacağız. Tüm Üyelerimizi ve Tekniker Meslektaşlarımız Davetlidir.
Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç 28 Kasım 2013 Perşembe akşamı İsmail Kahraman Kültür merkezinde Rizeli Teknikerlerle bir araya gelecek.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Orhan Baki, Rize İl Temsilcimiz Hızır Ümit Şişmanlar 28 Kasım 2013 günü Sabah saat: 08.30'da ÇAY TV'de "ÇAYDA SABAH" Programının canlı yayın konuğu olacaklar.
29 KASIM - 1 ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDA "TEKNİKERLER BİRLİĞİ 4. ULUSAL BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI" TRABZON ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZIN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar 11 Kasım günü Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine teslim edilecektir.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 75. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz.
Türkiye'de Düzenlenen En Büyük İnşaat Sektörü Fuarlarından Olan 26.Yapı Fuarında 24-27 Ekim tarihleri arasında Teknikerler Birliği olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyarete gelen farklı branşlardaki yüzlerce Tekniker Meslektaşımıza , sektör temsilcilerine ve sektör STK yetkililerine çalışmalarımızı, hedeflerimizi ve faaliyetlerimizi anlattık.
Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını Kutluyoruz.
http://twitter.com/teknikerbirligi
24 - 27 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA ANKARANIN YENİ FUAR ALANI OLAN CONGRESİUM, ATO KONGRE VE SERGİ SARAY'nda DÜZENLENECEK OLAN FUARDAKİ STANDIMIZA TÜM ÜYELERİMİZİ VE TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ. ( SALON 1 - STAND 457 )
Tüm Tekniker meslektaşlarımızın ve halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyoruz.
... 13 ...