• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret1372787

Anasayfa

Teknikerler Birliği Genel Merkezi Yönetimi ve Şube Yöneticilerimiz ile Genel Değerlendirme ve Önümüzdeki Dönem Çalışma Faaliyetleri Hakkında 08 Ekim 2013 günü Genel Merkezimizde Toplantı Yaptık.
08 Ekim 2013 günü T.B.M.M.'ne Giderek Daha Önce Görüşme Taleplerimizi İlettiğimiz Sayın Milletvekillerimiz ile Sorunlarımız ve Çözüm Önerilerimiz Hakkında Görüştük.
Sektörel fuarlar arasında Türkiye'nin en büyük fuarları olan İSAF fuarına Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak çalışma ve faaliyet konularımızı Tekniker meslektaşlarımıza anlatmak için katılım sağladık. Meslektaşlarımızın ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgisine teşekkürler ederiz.
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine teslim edilecektir.
Sektörel fuarlar arasında Türkiye'nin en büyük fuarları olan İSAF, ELEX ve LEDLİGHTİNG fuarlaına Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak çalışma ve faaliyet konularımızı Tekniker meslektaşlarımıza anlatmak için katılacağız. Tüm üyelerimiz ve Tekniker meslektaşlarımız davetlidir.
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.
İnşaat, Yapı, Yapı Denetimi, Yapı Ressamlığı, Yapı Dekoru, Demiryolu İnşaatı vb. bölüm mezunu meslektaşlarımızın mesleki sorunları ve çözüm yolları konusunda toplantı yapılacaktır.
12/7/2013 TARİHLİ BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN
Genel Merkezimiz yönetim kurulu üyesi sayın Rıdvan Sarımehmetoğlu'nun ve Genel Merkez personelimiz sayın Tülin Bozkoyunlu'nun duyarlı ve yoğun çalışmaları sonucu toplanan mavi kapaklar Omurilik Felçlileri Derneği yetkililerine genel merkezimizde teslim edildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığına elektrik teknikerleri hakkında resmi yazımızı gönderdik.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'nın hazırlamakta olduğu YAPI DENTİMİ KANUN TASARISI'nda ele alınmak üzere hazırlamış olduğumuz dosyayı, T.C. Başbakanlık Makamı ve Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderdik.
Genel Merkezimiz tarafından 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü T.C. Cumhurbaşkanlığı ve T.C. Başbakanlık Makamına sorunlarımızı ve taleplerimizi içeren dosya gönderilecektir.
Yönetim Kurulu Üyemiz Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun sanatçı olarak yer alacağı Damla Türk Müziği Korosu'nun 10 Haziran 2013 Pazartesi akşam Saat: 19.30'da vereceği konsere tüm Tekniker meslektaşlarımız ve sanatseverler davetlidir. Konser ücretsizdir.
Sn. Üyelerimiz, meslektaşlarımız 8 Haziran 2013 günü gerçekleştirmeyi planladığımız LİSANS TAMAMLAMA MİTİNGİ ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.
Teknikerlerin Meslek Odası kurma hakkına, görev-yetki-sorumluluklarını belirlemeye kulak tıkayan İktidar ve Muhalefeti kınıyoruz ...
Sivas Şube Başkanımız Esma Emlak'ın Kayınbabası Ahmet Emlak vefat etmiştir.
3194 Sayılı İmar Yasası ve Yapı Denetim Yasa tasarıları T.B.M.M. gündemine gelmeden önce, bizim önerilerimizi netleştirmemiz gerekmektedir. Bu konuda yazılı önerilerinizi bekliyoruz.
Teknik Öğretmenler bizden daha sonra Y.Ö.K. Forum sayfasında kendilerini ifade etmelerine karşın, bizden daha çok mesaj göndererek mühendislik formasyonunu almışlardır. Y.Ö.K. tarafından MYO mezunlarının Lisans Tamamlama Eğitimleri konusunda açılan FORUM SAYFASI'na girerek haklı taleplerinizi dile getiriniz.
... 14 ...