• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret1318707

Anasayfa

Gıda. Tarım, Ziraat Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
Veteriner Sağlık Teknikeri Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
Elektrik Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
Makina Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
İnşaat Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
Harita Ve Kadastro Teknikeri meslektaşlarımızın sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik komisyonumuz kurulmuştur. Hayırlı olmasını diler, darısı diğer branşlara temennisi ile sizleri de Teknikerler Birliği'nde görev almaya davet ederiz.
70 Yıldır Teknikerlere hak verildi, hak verilecek, mesleki ve teknik eğitim önemlidir konusu konuşulmaktan öte geçemiyor. Teknikerler artık boş laflara itibar etmiyor.
Özellikle FACEBOOK'ta Teknikerler Birliği amblemi ile Genel Merkezimiz ya da Şubelerimiz adına sayfalar açılıp, yanlış bilgilendirme yapıldığı duyumları sıkça gündeme gelmektedir.
Teknikerler Birliği Trabzon Şubemizin ev sahipliğinde 30 Kasım 2013 Cumartesi günü Saat 10:00 da, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde “Kalkınma Stratejileri İçinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Rolü & Türkiye’de Tekniker Gerçeği” konulu panel gerçekleştirildi.
Mesleki eğitimde kalite METEK projesiyle artırılacak.
Dernekler Kanunu ve Medeni Kanun gereği hiç kimse, bir derneğe üye olmaya ve hiçbir dernek de üye kabul etmeye zorlanamaz.
Tüm meslektaşlarımızın, yakınlarının ve tekniker dostlarının yeni yılını tebrik eder, sevdikleriniz ve sevenleriniz ile birlikte, sağlıklı, mutlu, başarılı, kazançlı ve hayırlı uzun bir ömür dileriz. Teknikerler Birliği Genel Merkezi
2014 YILINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA, BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY OLAN ÜYELERİMİZİ VE TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZA DESTEK VERİYOR VE TÜM TEKNİKERLERİDE ADAYLARIMIZA DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ.
70 yıldır Tekniker meslektaşlarımızın mesleki haklarının bir bir ellerinden alındığını ve teknikerlerin sırf kültür olsun diye Meslek Yüksek Okullarından mezun edilmeye çalışıldığı sorunların, aslında Ülkemizin en önemli insan hakları sorunu olduğunu Sn. Başbakan'a duyurduğumuzun ilanıdır.
Trabzon ilinde Teknikerler Birliği Trabzon Şubesi tarafından düzenlenen, “Kalkınma Stratejileri İçinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Rolü & Türkiye’de Tekniker Gerçeği” konulu panele ait yerel ve ulusal haber linkleri.
Kırıkkale Şube Başkanımız Musa Erdoğan'ın muhterem anneleri amansız bir hastalık sonucu 29 Kasım 2013 günü Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, başta Şube Başkanımız Musa Erdoğan Bey olmak üzere, Merhumenin tüm yakınlarına ve sevenlerine sabırlar niyaz ederiz. Başımız sağolsun.
Genel Başkanımız Ertan Kılıç , 30 Kasım 2013 günü Sabah saat: 16.00'da KUZEY TV'de canlı yayın konuğu olacaktır.
... 12 ...