• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret1366918

Anasayfa

Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Ardahan İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Antalya İl Temsilci Yardımcısı atamasını gerçekleştirdik.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Çorum İl temsilci atamasını gerçekleştirdik.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Siirt İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Van İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
28 - 29 - 30 Haziran 2013 te Teknikerler Birliği IV. Başkanlar Kurulu Toplantısının Trabzonda geniş bir katılımla gerçekleşmesi bekleniyor.
5 Nisan Teknikerler Günü geçmiş yıllarda olduğu üzere bu yılda Teknikerlere zehir. Sizlere 5 Nisan Teknikerler Gününüz kutlu olsun diyemiyoruz.
Yönetim Kurulu Üyemiz Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun sanatçı olarak yer alacağı Türkiye Emekliler Derneği Federasyonu TSM Korosu'nun 05 Nisan 2013 Cuma akşam Saat: 19.00'da vereceği konsere tüm Tekniker meslektaşlarımız ve sanatseverler davetlidir. Konser ücretsizdir.
Resmi gazetede, anestezi teknisyeni/teknikeri görev tanımı ile ilgili KHK değişikliği yayımlandı...
Saydıdeğer Üyelerimiz, tekniker dostları, 2013 yılında sizleri internet sayfamızda köşe yazıları yazmaya davet ediyoruz. Çağrımızın kısa sürede olumlu tepki vereceğine inanıyor,sizlerle birlikte güçleneceğimizi biliyoruz. Bize ulaşmak için 0 312 231 70 70'i arayabilirsiniz ..
Teknikerler Birliği Tekirdağ Şubemizce düzenlenen çatı sistemleri ve uygulamaları semineri Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda yapıldı.
Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Rıdvan SARIMEHMETOĞLU'nun önderliğinde,bir engelli vatandaşımıza TEKERLEKLİ SANDALYE temini için kampanya dahilinde toplanan şişe kapakları 02 mart 2013 günü teslim edildi.
Teknikerler maalesef yöneticilerimiz için ırgat, köle, maraba olmaktan öte gidemiyor. Ya haklarımız alınacak, ya MYO'lar kapanacak !!!
25.03.2013 Salı Günü Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Enver Erdoğdu, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Halil Sert, Teknikerler Birliği Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru, Orman Ve Su İşleri Bakan Yrd. Dr. Nurettin Akman'ı makamında ziyaret ederek, dosya takdiminde bulundular.
www.tekniker.org.tr İnternet Sitesi önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluğunu yerine getiren ve aidat borcu bulunmayan tekniker üyelerimize açık olacaktır.
13 Mart 2013 tarihinde ‘Başkanla Yüz Yüze’ toplantılarının ikincisi Yükseköğretim Kurulu’nda ‘Teknik Öğretmenler için Mühendislik Tamamlama’ konusunda gerçekleştirildi. Teknikerler Birliği gibi M.Y.O. mezunu biz Teknikerlerede bu hak verilmeli diyor iseniz bizlere destek olunuz.
Genel Başkanımız Ertan KILIÇ'ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü Mesajı.
Teknikerler Birliği Temsilcilik Yönetmeliği gereğince, temsilcilerin ve temsilci yardımcılarının "TEMSİLCİLİK BAŞVURU FORM"larını doldurup, imza ederek ivedilikle Genel Merkez adresimize göndermeleri gerekmektedir.
... 16 ...