• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret17394

Anasayfa

Yurdun dörtbir yanından gelen teknikerler, Abdi İpekçi Parkında haklarını hep bir ağızdan sorunlarımızı, ve çözüm isteklerini seslendirdiler. Genel Başkanımız Kılıç'a saldırı teşebbüsü Emniyet güçleri ve genç teknikerler tarafından son anda önlendi.
Ziyarete Genel Başkanımız Ertan Kılıç, Genel Başkan Yrd. Mecit Özüdoğru ve Denetleme Kurulu Başkanı Ramazan Yaşar katıldılar.
4 Nisan 2013'de Ankara'nın Keçiören İlçe Belediye Başkanı Mustafa AK'ı makamında ziyaret ettik.
Eylemimizi izleyerek kayıt altına alan, ancak yayımlamayan, pireyi deve, deveyi cüce yapan Medyayı kınıyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin en değer verilen ulusal bayramlarından biridir.
http://www.yumpu.com/tr/document/view/20435961/genel-baskanimiz-ertan-kilic-ve-genel-baskan-
Tekniker hakları için meydanlara iniyoruz. Teknikerler artık susmayacak, haklarımızı alana kadar kesintisiz eylem yapacağız. Bu eylem senin yasal hakkın, susarak ya da sızlanarak çözüm üretemezsin. Çözüme katkım olsun diyorsan sende yanımızda ol. 21 Nisan 2013 Saat: 14.00 Abdi İpekçi Parkı Sıhhiye Ankara
19 Nisan 2013 Cuma günü 10.00'da yayımlanan PAYLAŞTIKÇA PROGRAMI'nın Canlı Yayın Konuğu oldu.
TURKCELL ve AVEA Mobil Ödeme Sisteminden sonra, VODAFONE MOBİL ÖDEME SİSTEMİ'de üyelerimizin hizmetine sunulmaya başlanmıştır.Daha önce mobil aidat ödeme sisteminden yararlanamayan Vodafone hat sahibi üyelerimiz veya yeni üye olacak meslektaşlarımız bu sistemden yararlanabileceklerdir.
Sivas Şube Yönetimi Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılan üyemiz sayın Teoman KARACA'yı makamında ziyaret ettiler.Ayrıca sivas ilindeki Tekniker meslektaşlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerimiz iaktarmak için Sivas Belediyesi İmar Müdürü Hülya KAYIŞOĞLU'nu ziyaret ettiler.
Başkent Harita için, tercihen Nivo kullanabilen Harita ve Kadastro Teknikeri eleman alınacaktır.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Erzincan İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Ardahan İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Antalya İl Temsilci Yardımcısı atamasını gerçekleştirdik.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Çorum İl temsilci atamasını gerçekleştirdik.
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Siirt İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
Sizlerle daha iyi iletişim sağlamak ve yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde Van İl temsilci atamasını gerçekleştirdik
28 - 29 - 30 Haziran 2013 te Teknikerler Birliği IV. Başkanlar Kurulu Toplantısının Trabzonda geniş bir katılımla gerçekleşmesi bekleniyor.
... 16 ...