• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam190
Toplam Ziyaret1331253

Anasayfa

Türkiye’nin dörtbir yanından gelen çok yoğun telefon trafiği yaşamaktayız.Genel Merkezimiz Asistanı Tülin Hanım, Sizlerden gelen yoğun talepleri 0 312 231 70 70 numaralı telefondan hafta içi Sabah 10.00 – 12.00 / Öğleden sonra 14.00 – 16.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise Sabah 10.00 / 12.00 saatleri arasında cevaplamaya çalışacak, yeterli bilgisinin bulunmadığı konularda Yönetim Kurulumuzdan alacağı bilgi neticesinde taleplerinize yönelik bilgi verilmesi sağlanacaktır. Bizleri anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.
Oda Oluşumu ve Çalışan Teknikerlerin Belgelendirilmesi konusu hakkında Genel Başkan yrd.Enver ERDOĞDU'nun yazısı.
Yeni yılda Üyelerimize ve Tüm Tekniker Meslektaşlarımıza Sağlık,mutluluk ve işlerinizde başarılar diliyoruz.
Şube Başkanımız Orhan BAKİ beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Sadık Yılmaz BULUT ve Ethem KURT’la, KTÜ Rektörlüğünü ziyaret ederek,Rektör Prof. Dr. Süleyman BAYKAL ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necati TÜYSÜZ ile görüştü.
Genel Başkan yardımcımız Şevket GOLUK, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında ''İNŞAAT SEKTÖRÜNDE İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ'' konulu yazısı derginin 17 Aralık 2012 tarihli sayısında yayınlanmıştır.
İşadamı ve Üst Düzey Yönetici Teknikerler Toplantısına yoğun bir katılım gerçekleşti, toplantımız amacına ulaştı.
20 İlde daha Şube Kuruluş çalışmalarımız başlatılmıştır. Bu illerde Şube kuruluşunda görev almak isteyen üyelerimizin temsilcilerimiz ile irtibat kurması gerekmektedir.
Genel Başkan yardımcımız Enver ERDOĞDU, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında 'YAPI DENETİM KANUNU'' konulu yazısı derginin 19 kasım 2012 tarihli sayısında yayınlanmıştır.
Genel Merkezimizimizin YÖK Yasa Tasarısı ile yürüttüğü çalışmalara yazılı önerilerinizi en geç 29 Kasım Perşembe gününe kadar bekliyoruz.
Teknikerler Birliği Genel Başkan Yardımcısı İnşaat Komisyon Başkanı Enver Erdoğdu, "Yapı Denetimi ile Bazı Kanunlar da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Taslağı"nın birinci bölümünün genel hükümleri kapsamında yer alan ve teknikerlerin şantiye şefliği yapmasına yönelik kısıtları kapsayan maddelerini yapı sektörünün haber portalı olan yapi.com.tr'de değerlendirdi.
Bu anlamlı günde, kutsal görevlerini aşkla, şevkle ifa eden değerli öğretmenlerimizi sevgiyle, saygıyla selamlıyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyoruz.
Genel Başkan yardımcımız Şevket GOLUK, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında ''ÇALIŞMA HAYATININ TEKNİKERLERDEN BEKLENTİLERİ'' konulu yazısı derginin 05 kasım 2012 tarihli sayısında yayınlanmıştır.
Ülkemizin ve cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 74. yıl dönümünde milletçe, saygı ve rahmetle anıyoruz.
Lisans tamamlama çalışmalarımızda branş taleplerimize ışık tutacak olan anketi mutlaka oylayınız.
Genel Başkanımız Ertan KILIÇ, sektörün önderlerinden olan TİM İHALE DERGİSİNE sektörel bilgilendirme başlığında dört sayfalık röportaj vermiştir.
Ankara'daki en büyük yapı fuarında Teknikerler Birliği Genel Merkezi olarak açmış olduğumuz tanıtım standımıza gerek Tekniker meslektaşlarımız, gerekse sektör temsilcileri tarafından büyük ve yoğun ilgi gösterildi.
Muş ili ve ilçelerinde kamuda, özel sektörde, serbest çalışan veya herhangi bir kurumda çalışmayan tüm branşlardaki Tekniker meslektaşlarımızı Teknikerler Birliği'ne üye olmaları ve Muş İlinde Şube kurulabilmesi için bilgilendirme toplantıları tarafımdan yapılmaktadır.
Kalecik Meslek Yüksek Okulu tarafından seminer vermek üzere davet edilen Genel Başkanımız Ertan Kılıç ve Kamu Komisyon Üyemiz Yücel Kartal öğrencilere “ TÜRKİYE’DE TEKNİKERLERİN ÇALIŞMA HAYATINDA YERİ” başlıklı seminer verdi.
... 18 ...