• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

Teknikerler Birliği Isparta İl Temsilcisi Rıza Şimşek, müjdeli bir haber verdi. Şimşek, teknikerlerin lisans tamamlayabilmesi için tarihi bir fırsat yakaladıklarını açıkladı.

Anayasamızın amir hükümlerine göre teknikerler aleyhine eşitlik ilkesinin çiğnendiğini, mesleki özgürlüklerimizin kısıtlandığını, ülkemizin yüksek öğrenim kurumlarından nitelikli mesleki bilgi formasyonu alarak mezun edilen meslektaşlarımızın diplomalarının yalnızca bir kâğıt parçasından ibaret olamayacağını ülke yöneticilerine aktardık.

AB müktesebatı çerçevesinde uluslararası geçerliliği olan “YAŞAM BOYU ÖĞRENİM” çerçevesinde lisans tamamlama kapılarının koşulsuz açılması gerektiğini dile getirdik. Tüm bu özverili çalışmalarımızın neticesinde “TARİHİ FIRSAT” yakalamış durumdayız. 2016 – 2017 Öğretim yılı itibariyle bütün teknikerlerimizin Lisans Tamamlamaya başlamaları işten bile değildir. Geç kalırsak inanın bu tarihi fırsatı tekrar yakalayabilmemiz belki en az on yılımızı alacaktır.www.myolisanstamamlama.org adresimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Değerli TEKNİKER meslektaşlarım, lisans tamamlama çalışmalarımızda bizlere üyelik desteğinizi sağlayarak, gücümüze güç katmanız ve Teknikerler Birliği Isparta Şubemizi biran önce kurmamız gerekmektedir. Şube kuruluşu ve diğer çalışmalarda görev alacak temsilcilik yapabilecek meslektaşlarım,  “teknikerlerbirligi32@mynet.com” adresimize e-mail gönderebilirsiniz. Üyelik müracaatlarınız için www.tekniker.org.tr adresimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.”

  
4793 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın