• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Silopi'deki Patlamadan Ağır Yaralı Kurtulan Tekniker Öldü

Şırnak'ın Silopi ilçesindeki bir elektrik santralinde meydana gelen patlama sonrası çıkan yangında ağır yaralı olarak kurtulan Ersan Demirci tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Genç teknikerin ölmeden önce arkadaşları ile Facebook'tan paylaştığı bir fotoğraf ve altındaki yorum ise yürekleri dağladı.

Silopi'deki termik santralinde meydana gelen patlamadan ağır yaralı olarak kurtulan Ersan Demirci (25) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Demirci'nin cenazesi memleketi Cizre'de gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Görümlü beldesinde bulunan CEYTAŞ Elektrik Gurubu'na ait Elektrik Termik Santrali'nin kazan dairesinde 4 Ekim 2011 tarihinde bilinmeyen bir neden dolayı meydana gelen patlamanın ardından yangın çıktı. Santralin kazan dairesinde çıkan yangında

santralde görevli teknikerler Ersin Arsu (29) ve Ersan Demirci ağır yaralı olarak çıkarılmıştı.

Termik santralinde çıkan yangın nedeniyle vücutlarında derin yanıklar oluşan genç teknikerler, Silopi Devlet Hastanesi'ndeki ilk tedavilerinin ardından Ankara'da bulunan tam teşekküllü yanık ünitesi olan hastaneye sevk edilmiş ve vücutlarında birinci dereceden yanıklar oluşan teknikerlerden Ersin Arsu bir gün sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 12 gündür yaşam mücadelesi veren genç tekniker Ersan Demirci de Pazar sabahı tedavi gördüğü hastanede hayatını

kaybetti. Genç teknikerin ölüm haberi ile Cizre'de bulunan ailesini ve vatandaşlara büyük bir üzüntü yaşattı. Genç yaşında çalıştığı termik santralde yanarak hayatını kaybeden tekniker Ersan Demirci'nin cenazesi Ankara'dan uçakla Diyarbakır'a getirildikten sonra ŞİVİ-DER'e ait cenaze aracı ile Karayolu ile memleketi Cizre'ye getirildi. Genç teknikerin cenazesini Cizre'de yüzlerce kişi karşıladı.

Genç yaşında hayatını kaybeden teknikerin cenazesi baba evine götürüldükten sonra Nuh Nebi Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında asri mezarlığına defnedildi.

Öte yandan, genç teknikerin ölmeden önce sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan arkadaşları ile paylaştığı bir fotoğraf ve altındaki yorum yürekleri dağladı. Kumlar arasında bulunan Demirci'nin fotoğrafın altına "Bugün bana yarın sana el Fatiha" yazdığı ve bazı arkadaşlarının bu paylaşıma alaylı bir şekilde "Fatiha bile sana işlemez" diye yorum yazdığı görüldü.

HABER KAYNAĞI:

17 Ekim 2011 Pazartesi 11:45


http://haberciniz.biz/silopideki-patlamadan-agir-yarali-kurtulan-tekniker-oldu-1173361h.htm
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1188 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın