• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

Sağlık Teknikerlerine yönelik panel gerçekleştiAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı, ADÜ Atatürk Kongre Merkezi’nde, “Sağlık Teknikerlerinin İstihdam Sorunları ve Çözüm Önerileri’’ konulu panel düzenledi.

Panelde, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sevil Özcan “Sağlık Hizmetleri, Meslek Yüksekokullarının Sağlık Sektöründe Yeri ve Önemi”, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Murat Acat “Türkiye’de Sağlık İşgücü Planlaması ve Politikaları, Sağlık Teknikerleri”, Aydın Doğum Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atakan Topuz “Profesyonellik Olgusu ve Sağlık Teknikerlerinden Beklentiler”, Aydın Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. H. Zafer Alkaya “Uygulama Alanlarında Sağlık Çalışanlarının Stajyer Öğrencilerden Beklentileri”, ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mücahit Avcil, “Sağlık Personelinde Tükenmişlik Sendromu ve Çözüm Önerileri”, Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Orhan Demirtaş “Sağlık Personelinde Motivasyon”, Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Ersin Sancak “Tıbbi Sekreterlerin İşe Uyum Sorunları ve Hastane Yöneticilerinin Tıbbi Sekreterden Beklentileri” konulu sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sağlık sektöründe ara eleman olarak nitelendirilen sağlık teknikerlerinin istihdam ve istihdam sonrası sorunları için Aydın’da en etkili merci ve kişilerle çözüm konusunda işbirliği yapmak amacıyla Aydın’da ilk olarak gerçekleştirilen panel, öğrencilerin de yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Panele konuşmacı olarak katılan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Murat Acat, sorunların çözümü adına her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti ve ortak çalışmalarla birlikte yol alınması gerekliliğinin önemini vurguladı.

Sağlık teknikerlerini temsilen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı 2. Sınıf Öğrencisi Yiğit Saçan’ın “Uygulama Alanlarında Karşılaşılan Sorunlar” konulu konuşması, panelistler ve öğrenci arkadaşları tarafından ilgiyle dinlendi. Öğrenciler ve panelistlerin karşılıklı beklentileri ve karşılaştıkları sorunları konuşma imkanı buldukları panel, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sevil Özcan’ın katılımcılara teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi. (GAMZE KORKMAZ)


HABER JAYNAĞI:http://www.aydindenge.com.tr/guncel/08/05/2015/saglik-teknikerlerine-yonelik-panel-gerceklesti


  
1930 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın