• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

10 MAYIS ANNELER GÜNÜ MESAJIMIZ
Annelik dünyanın en güzel, en temiz, en masum ve en yüce duygularından biridir. ile hayatının birleştirici unsuru olan anneler, sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmektedirler.

Toplumun uyumlu, saygılı ve dengeli yaşayabilmesinde, o toplumu oluşturan fertlerin ana kucağında aldıkları eğitimin rolü ve önemi tartışılmazdır, anneler bu görevlerinden dolayı aile ve toplum hayatının temel direğidirler.

İnsanı insan yapan temel kavramların topluma yayılmasında ilk öğretmen olan annelerin yeri doldurulamaz, değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Annelik dünyanın en güzel, en temiz, en masum ve en yüce duygularından biridir.

Bizlere değer bilincini ilk öğreten annelerimiz, yorulup bıkmadan bizleri büyütmüş, sabır göstermiş, sadakat, cesaret, hoşgörü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık olan annelerimize hayatlarının her gününde destek olmak, bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır.

Başta vatanı için canını feda eden kahraman Türk evlatlarının bizlere birer emaneti olan şehit anneleri olmak üzere, gazi anneleri ve diğer tüm annelerin 'Anneler Gününü' kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz.Şevket GÖLÜK
Genel Başkan
Teknikerler Birliği Genel Merkezi
[ 2015 ]
  
1417 kez okundu