• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

2015 YILI ÇALIŞMA DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN
Sn. Meslektaşlarımız;

2015 yılı çalışma döneminde bizleri çok yoğun bir gündem beklemekte. Sorunlarımızın tavan yaptığı, beklentilerimizin ise aksine dip yaptığı zorlu bir sürece girmiş bulunmaktayız.

Teknikerlerin önünde bu iki yol bulunmakta. Ya pes edip, diplomamızı ve yıllar süren eğitimimizi yabana atacağız, ya da aslanlar gibi mücadelemizi yaparak haklarımızı alacağız. 

Sn. Meslektaşlarımız

Üyeleliğiniz ile sağladığınız katkılar bizim çalışma gücümüzü belirlemektedir. Aidatlarını düzenli ödeyip, destek olan meslektaşlarımızın yanısıra azda olsa aidatımıda ödemem, çalışmalarınıza destekte olmam diyen meslektaşlarımızda bulunmaktadır.

Önümüzde çözülmesi gereken onlarca sorun bulunmakta, bu sorunların üzerine yargı yolu ile gidilmesi gerekmektedir. 

Sizlerde takdir edersinizki aidatlarımız Genel Kurul Kararı ile belirlenmekte, aidatlarımızın haricinde gelir kaynağımız bulunmamaktadır.

2014 yılı yıllık aidatı 84 (seksendört) TL'dir. 2014 yılına ait aidatınızı yatırmadıysanız mutlaka yatırınız. Çünkü Dernekler Kanunu, Borçlar Kanunu ve Medeni Kanun kapsamında, yıllık aidatınızı defaten ödemedikten sonra borcunuzdan kurtulamazsınız.

2015 yılı yıllık aidatı da 84 (seksendört) TL'dir. Teknikerler Birliği Genel Merkezi aidatınızı PTT Posta Çeki 88 88 06 Ulus / Ankara Resmi Hesabına ya da Ziraat Bankası Merkez Şubesi / Ankara İBAN No TR 9700 0100 0001 3877 5607 5001 hesaplarından birisine yatırabilirsiniz.

Bu yıl mutlaka her ilde temsilciliğimizin açılması, şubelerimizin kurulması ve sorunların üzerine güçlü biçimde gidilmesi gerekmektedir. 

2015 Yılı çalışma takvimi önümüzdeki hafta bu sayfada yer alacaktır.

Sizi mücadelemizde görev almaya davet ediyoruz.

BAŞARI VE ESENLİKLER DİLERİZ.
  
4705 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın