• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Değerli Üyelerimiz ve Tekniker Meslektaşlarımız,Mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimizi hayırda, iyilikte ve güzellikte buluşturmasını temenni ediyoruz. Herkesin, Bayramı acı ve üzüntü yaşamadan, sevdikleriyle birlikte huzur içinde geçirmesini diliyoruz. Bu duygularla bütün Tekniker meslektaşlarımızın ve milletimizin Ramazan Bayramını kutluyoruz. Bayramın ülkemiz, Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.

Ramazan Bayramı’nın birbirimizi anlamayı, saymayı; dayanışmayı, ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmayı; küçüklerimizi sevmeyi, büyüklerimize saygı göstermeyi anlatan yönünü hiçbir zaman hatırdan çıkarmamalıyız.

Güçlü, mutlu, huzurlu, saygın bir Teknikerlik ünvanına ulaşmak için, birlik ve beraberliğimizin korunmasının, hoşgörü, diyalog ve uzlaşma kültürünün hakim kılınmasının çok önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Yukarıda değindiğimiz duygu ve düşüncelerle, tüm Tekniker meslektaşalrımızın, Türk ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı tekrar tebrik ediyoruz.

Bayramın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini yüce Allah(cc)'tan temenni ediyoruz.


Teknikerler Birliği Genel Merkezi
Adına
Şevket GOLUK
Genel Başkan  
1578 kez okundu