• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

Musa ERDOĞAN

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Ülkemizin içinde bulunduğu gelişme sürecinde sivil toplum örgütlerinin önemi gün geçtikçe belirgin olarak ortaya çıkmaktadır. Bizlerde Teknikerler Birliği olarak sivil toplum örgütleri arasında etkin bir şekilde yer alıyoruz.

Ancak gelişen ve değişen ekonomik, sosyal ve hukuksal alanda biz teknikerlere yüklenen görevin karşılığı gün geçtikçe daha az yetki ve değerlerle sınırlanmaktadır. İşte biz tekniker meslektaşlarımız olarak sivil toplum örgütlerinin mücadelelerini şekillendirdikleri amaçları doğrultusunda kazanımlar elde etmek için etkin bir şekilde destek ve özveri ile katkı sağlamalıyız.

Biliyoruz ki yıllardır yaşanılan süreçte edinilen kazanımlar ve haklar büyük bir çaba gayret ve yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Fakat ülkemizde büyük bir tekniker ailesi olmamıza rağmen sorunlarımız gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Bunların çözümleri noktasında bazı baskı gruplarının etkisi ile yetki, görev ve sorumluluklarımız hukuksal olarak günden güne gasp edilmektedir. Teknikerler Birliği Derneği olarak bu hak kaybına dur demek ve hak ettiğimiz taleplerimizi her platformda gündemde tutarak sonuna kadar takipçisi olacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu noktada derneğimizin her bakımdan sesinin gür çıkması için siz değerli meslektaşlarımıza büyük sorumluluklar düşmektedir. Bütün meslektaşlarımız bu bilinçle sadece üyelik sıfatı ile kalmamasını ve ülkemizde bulunan bütün tekniker arkadaşların dernek çatısı altında birleşmesinin sağlanması için özveri ile çalışmaları arzulanmaktadır.

Kırıkkale şubemiz olarak bütün arkadaşlarımıza çalışma hayatlarında başarılar diler, sağlık ve esenlikle kalmalarını temenni ederiz.

 

Musa ERDOĞAN

Kırıkkale Şube Başkanı

( TEKNİK YÖN -3 )