• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
ANKARA TEKNİKERLER DERNEĞİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret17249

Anasayfa

EĞİTİM KANUNU İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR 6287 SAYILI KANUN HAKKINDA T.C.CUMHURBAŞKANLIĞI VE T.C.BAŞBAKANLIK MAKAMLARINA LİSANS TAMAMLAMANIN ÖNÜNDE ENGEL TEŞKİL EDEN MADDELERİN DEĞİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK RESMİ YAZI GÖNDERİLDİ.
Meslek yüksekokulu mezunu teknikerler için dikey geçiş sınavının zorunlu tutultuğunu ve kontenjanın her branşta yılda 30-40 ile sınırlandırıldığını belirten Kılıç, şu bilgileri verdi:
Genel Başkanımız Ertan Kılıç’ın başkanlığında Genel Başkan yardımcımız Rıdvan Sarımehmetoğlu, Sivas şube Başkanımız Esma Emlak’ın hazır bulunduğu görüşmede,Genel Başkanımız Ertan KILIÇ enerji sektöründe elektrik teknikerlerinin vazgeçilmez bir meslek grubu olduğunu ancak elektrik teknikerlerinin sektörde birçok sorunları olduğunu belirtti.
Genel Başkan Ertan KILIÇ, Genel Başkan yardımcılarımız; Enver ERDOĞDU, Rıdvan SARIMEHMETOĞLU Murat KESKİN ve Sivas Şube Başkanımız Esma EMLAK’ın hazır bulunduğu ziyaretlerde Sivas Milletvekillerinden; Hilmi BİLGİN, ismet YILMAZ, Ali TURAN, Mesude Nursuna MEMECAN meclisteki makamlarında ziyaret edildi.Türk Tekniker Odaları Birliği kuruluş dosyası ve teknikerlerin sorunları ile alakalı kapsamlı bir dosya ziyaret edilen vekillere Genel Başkan Ertan Kılıç tarafından takdim edildi.
Sivas Şubesi Kurucu Başkanı Esma EMLAK Hanımın ve Sivas Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin büyük gayret ve çalışması ile Şubemizin iki ay gibi kısa bir sürede açılışını yaptık. Açılışımızı T.C.Milli Savunma Bakanı İsmet YILMAZ, Sivas Milletvekili Hilmi BİLGİN, Sİvas Valisi Ali KOLAT ve Genel Başkanımız Ertan KILIÇ birlikte yapmıştır.
Sivas Şubesi I.Olagan Genel Kurulu sonucu Şube Başkanı seçilen sayın Esma EMLAK'a Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan KILIÇ tarafından üstün gayretli çalışmalarından dolayı TEŞEKKÜR belgesi verildi.
Sivas şubesi I. olağan genel kurulu 17 mart 2012 tarihinde Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğina ait konferans salonunda büyük bir coşku ve yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
İzmir Şube Başkanı Süleyman Çetin OĞUZ,yönetim kurulu üyeleriyle 23 mart 2012 günü CHP İzmir İl Başkanını ziyaret etti.
Teknikerler Birliği Bilecik Temsilcisi Murat ATEŞ, Bilecik’teki tüm teknikerleri, Bilecik’te şube kurulabilmesi için Birliğe üye olmaya davet etti. BİLECİK YARIN GAZETESİ.
Teknikerler Birliği Genel Merkez yönetimi kırıkklae şubesini ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.
Kırıkkale Üniversitesi'ne bağlı Keskin Meslek Yüksek Okulu(MYO)'nda 3 kız öğrenci karnından ve ellerinden bıçaklandı. Saldırı şiddetle kınıyor ve faillerinin bir an önce bulunmasını arzu ediyoruz.
Türkiye Kamu-Sen Sivas İl Temsilcileri ve Sivas Şube Başkanları ile görüşülerek karşılıklı sivas ilindeki Teknikerlerin sorunları konuşuldu ve önerilerde bulunuldu.
Tekirdağ Şube Başkanımız Mustafa Öklük'ün annesi ve Adana Üyemiz Mehmet Taylan’ın annesi vefat etmişlerdir. Her iki mensubumuzunda acılarını yürekten paylaşıyor, merhumelere Cenab-ı Allah'dan rahmet diliyorum.
1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, Yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli Yapı Fuarı olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır. 81.000 m2 (12 Salon ve Açık Alan) alanda, ürün gruplarına göre yerleşimi gerçekleştirilmiş 1.100 katılımcı ile düzenlenecek olan 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 "Türk Yapı Sektörünün ve Bölgesinin En Büyük Fuarı" niteliğindedir.Tüm üyelerimizi davet ediyoruz.
Kamu, özel sektör, serbest piyasada çalışan tüm meslektaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, sizlerle birlikte gelecek yıllardaki bayramları hak kazanımları ile çoşkuya çevirecek güzel günleri paylaşmayı diliyoruz.
Teknikerler Birliği Sivas Şubesi yönetimi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti.
Esenyurt’ta inşaat şantiyesinde meydana gelen ve 11 inşaat işçisinin hayatını kaybettiği iş kazasından dolayı hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı işçilerimize acil şifalar diliyoruz.
İzmir Şubesi müteşeşbüs heyeti başkanı Süleyman Çetin OĞUZ Teknikerler Birliği Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan sayın Ertan KILIÇ'tan şube kuruluş bilgilerini ve dosyasını aldı.
... 23 ...