• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
YÖNETİM BELGELERİ
DUYURULAR
BİRLİĞİN GÜCÜ
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Teknikerler Birliği
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret1383204

Anasayfa

Sivas şubesi I. olağan genel kurulu 17 mart 2012 tarihinde Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğina ait konferans salonunda büyük bir coşku ve yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
İzmir Şube Başkanı Süleyman Çetin OĞUZ,yönetim kurulu üyeleriyle 23 mart 2012 günü CHP İzmir İl Başkanını ziyaret etti.
Teknikerler Birliği Bilecik Temsilcisi Murat ATEŞ, Bilecik’teki tüm teknikerleri, Bilecik’te şube kurulabilmesi için Birliğe üye olmaya davet etti. BİLECİK YARIN GAZETESİ.
Teknikerler Birliği Genel Merkez yönetimi kırıkklae şubesini ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.
Kırıkkale Üniversitesi'ne bağlı Keskin Meslek Yüksek Okulu(MYO)'nda 3 kız öğrenci karnından ve ellerinden bıçaklandı. Saldırı şiddetle kınıyor ve faillerinin bir an önce bulunmasını arzu ediyoruz.
Türkiye Kamu-Sen Sivas İl Temsilcileri ve Sivas Şube Başkanları ile görüşülerek karşılıklı sivas ilindeki Teknikerlerin sorunları konuşuldu ve önerilerde bulunuldu.
Tekirdağ Şube Başkanımız Mustafa Öklük'ün annesi ve Adana Üyemiz Mehmet Taylan’ın annesi vefat etmişlerdir. Her iki mensubumuzunda acılarını yürekten paylaşıyor, merhumelere Cenab-ı Allah'dan rahmet diliyorum.
1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, Yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli Yapı Fuarı olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır. 81.000 m2 (12 Salon ve Açık Alan) alanda, ürün gruplarına göre yerleşimi gerçekleştirilmiş 1.100 katılımcı ile düzenlenecek olan 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 "Türk Yapı Sektörünün ve Bölgesinin En Büyük Fuarı" niteliğindedir.Tüm üyelerimizi davet ediyoruz.
Kamu, özel sektör, serbest piyasada çalışan tüm meslektaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, sizlerle birlikte gelecek yıllardaki bayramları hak kazanımları ile çoşkuya çevirecek güzel günleri paylaşmayı diliyoruz.
Teknikerler Birliği Sivas Şubesi yönetimi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti.
Esenyurt’ta inşaat şantiyesinde meydana gelen ve 11 inşaat işçisinin hayatını kaybettiği iş kazasından dolayı hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı işçilerimize acil şifalar diliyoruz.
İzmir Şubesi müteşeşbüs heyeti başkanı Süleyman Çetin OĞUZ Teknikerler Birliği Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan sayın Ertan KILIÇ'tan şube kuruluş bilgilerini ve dosyasını aldı.
Esma Emlak Başkanlığı'nda çok değerli Yönetim Heyeti ile birlikte Sivas Şubemiz kurulmuştur. Hayırlı olmasını temenni ediyor, darısının Şubemizin bulunmadığı diğer illerimize olmasını diliyoruz. 17 Mart 2012 Saat 11.00'de Şube açılışımıza Milli Savunma Bakanımız Sn. İsmet Yılmaz katılacaklardır. Tüm branşlardaki Tekniker meslektaşlarımızı bekliyoruz.
Teknikerler Birliği Olarak; Sakarya, Sivas, Elazığ, Muğla illerimizin kurucu Şube Başkanlarının kadın olması bizler için ayrıca gurur vesilesidir. Bu duygu ve düşüncelerle kadın meslektaşlarımızın ve tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlarız.
26.04.2011 tarih ve 27916 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren ve 6225 sayılı Kanun'un 11'nci Maddesi ile 1219 sayılı Kanun'a eklenen geçici madde 7'nin 4'üncü bendinde “Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihte ağız ve diş teknikerliğine ilişkin iş ve işlemleri en az bir yıldan beri yürütmekte olup, en az lise seviyesinde eğitimi bulunanlardan, usul ve esasları sağlık Bakanlığınca belirlenen eğitimleri alan ve açılacak sınavlarda başarılı olanlar ağız ve diş sağlığı teknikerliği yetkisi ile çalışabilirler” hükmü gereği; hali hazırda bu görevi yürütenlerin ağız ve diş sağlığı teknikeri yetkisi verilmesi amacıyla, süresi, yerleri, usul ve esasları daha sonra duyurulacak olan bir eğitim verilecek, eğitimlerin bitimini takiben adaylar sınava tabii tutulacak ve başarılı olanlara yetki belgesi verilecek.
Gökçe Nehri üzerinde, Ergenuşağı Köyü yakınlarında bulunan Gökdere Köprü Barajı inşaatında 24 Şubat 2012 tarihinde meydana gelen olay sonucunda İki işçimiz hayatını kaybetmiş, İki işçimiz ise yaralanmıştır. Kayıp olan 8 işçiye ulaşmak için arama kurtarma çalışmaları sürdürülmektedir. Olayda hayatını kaybeden işçilerin yakınlarına Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyor, kayıp olan işçilerimizin de sağlıklı bir şekilde yakınlarına kavuşmasını temenni ediyoruz.
5 Mart 2012 Pazartesi günü Saat: 18.00. / 20.00. arasında Necatibey Caddesi 66 / 8 Kızılay Ankara Genel Merkez adresimizde Lisans tamamlama konularında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Bilgilenmek isteyen meslektaşlarımızı toplantımıza bekleriz.
Türkiye genelinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri'nde hizmet alımı usulü ile görev yapan Ağız Diş Teknikerleri'ni...
... 23 ...