• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Merhaba Sn. Meslektaşımız.

Üyelik için aşağıdaki LİNK'e tıklayınız.

LİNK
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

TEKNİK YÖN DERGİSİ
TEKNİK YÖN HABER FAALİYET DERGİSİ
YASAL UYARI

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Ankara Teknikerler Derneği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Ankara Teknikerler Derneği. 2019 @ Her Hakkı Saklıdır.

HAKLARINIZ VE İSTİHDAMINIZ İÇİN BİR ADIMDA SİZLER ATIN

DETAYLI BİLGİYİ AŞAĞIDA YER ALAN LİNKE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2508146-taseron-isci-kadro-basvurusu-nasil-yapilir-taseron-basvuru-formu-ve-evraklar
Yetiştirme ve Üretici Birliklerinde görev üstlenmiş, Danışman statüsünde çalışmış/çalışan meslektaşlarımızın en geç 11 Ocak 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Tarım İl ve İlçe Müdürlüklerine kadroya alınma konusunda dilekçe vermelerini öneriyoruz.

Ayrıca diğer bölüm (elektrik, inşaat, makine, kimya, harita vs.) mezunu meslektaşlarımıza da taşeron statüsünde daha önceden çalışmış ya da halihazırda görev üstlendikleri kurumlara KİT'ler dahil dilekçe vererek, haklarının peşine düşmelerini öneriyoruz.

Tüm branşlardaki meslektaşlarımız için Teknikerler Birliği ailesi olarak desteğimizin süreceğinin bilinmesini istiyoruz.

Bu duyuruyu sosyal medyada facebook, twiter, İnstagram vs.. sayfalarında olabildiğince yayarak meslektaşlarımıza iletmenizi bekliyoruz.http://www.internethaber.com/taserona-kadro-son-basvuru-tarihi-ne-zaman-gerekli-belgeler-neler-1837514h.htm

Taşerona kadro son başvuru tarihi ne zaman gerekli belgeler neler?

Taşeron işçilerin kadroya alınması için başvurular 2 Ocak tarihinde başladı. Binlerce taşeron işçi kadroya geçmek için başvuru yapmaya başladı. Peki taşeron işçilerin kadro başvuruları ne zaman bitecek? Taşeron işçiler kadro başvuru için hangi belgeleri götürecek?

Binlerce taşeron işçinin kadroya geçeceğinin açıklanmasının ardından başvurular 2 ocak tarihinde başladı. Taşeron işçiler nasıl başvuru yapacağını ve gerekli belgeleri merak ediyor. Peki taşeron işçilerin başvuru tarihi ne zaman bitecek? 

Taşeron işçilerde kadroya geçiş başvuruları devam ediyor. Kadroya geçme şartlarını taşıyan taşeron işçiler, günler öncesinden hazırladıkları evrakları, ilgili kurumlara götürerek başvurulara başladılar. 2 Ocak 2018 Salı günü başlayan taşeron işçilerin kadro başvuruları için son tarih nedir merak ediliyor. 2 Ocak'ta başlayan taşerona kadro başvuruları  11 Ocak'ta zorunlu olarak sona erecek. Başvurunun ardından süreç, "tespit komisyonu incelemesi ve hak sahiplerinin ilanı", "ilana itirazlar", "itirazların incelenmesi ve kesin listenin ilanı", "sınavın gerçekleştirilmesi", "sınav kuruluna itiraz", "itiraz incelemesi ve kesin listenin ilanı" şeklinde devam edecek. Hak sahipleri 2 Nisan geçmeden topluca işçi kadrolarına geçirilecek.

GÜVENLİK BAŞVURUSU FORMU DOLDURUYORLAR

Taşeron işçiler kadroya geçerken güvenlik başvurusu formunu dolduruyor. Güvenlik soruşturmasını geçen işçiler daha sonra sınava tabii tutuluyor. Güvenlik soruşturması ve arşiv soruşturması olmak üzere 2 farklı soruşturmaya tabii tutuluyor.   
1845 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın