• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
TEKNİKERLER BİRLİĞİ’NE KAYIT OLMAK GELECEĞİNİZİ TEMİNAT ALTINA ALMAKTIRTEKNİKERLER BİRLİĞİ’NE KAYIT OLMAK, GELECEĞİNİZİ TEMİNAT ALTINA ALMAKTIR

  1. Resmi yönü: Teknikerler Birliği sivil toplum kuruluşudur. Teknikerlerin Resmi olarak bir takım yetkileri vardır. Meslek hayatınızda bu yetkilere ihtiyaç duyduğunuz, kazanımlarınızı korumanız gerektiği sürece mesleki kuruluşunuza kayıtlı olmanız Sizin menfaatinizedir.
  2. Sosyal yönü: Meslek Kuruluşları aynı meslek gurubundan insanların toplandığı yerlerdir. Mesleğimiz hayatımızın yarısından fazlasını alır. Bize bir statü ve hayat görüşü kazandırır. Aynı meslek grubundan olan insanlar birbirlerini daha iyi anlar.
  3. Mesleki yeterliliğin artırılması ve mesleki çıkarlar: Mesleki çıkarlarını artırmak mesleki bilgilerini pekiştirmek için çeşitli çalışmalar yapılabilir. Çok yeterli olmasa da meslek kuruluşları bu yönden olumlu adımlar atmaktadır (bu adımların yetersizliği güçlü bir örgütlenmenin sağlanamamış olmasındandır).

Dolayısı ile mesleki kuruluşlara üye olmak değil, aynı zamanda mesleki kuruluşunda aktif roller üstlenmek mesleğine saygısı olan herkes için vazifedir.

Sn. Meslektaşım;

Tekniker imza yetkin olmazsa, Sanayi de, imalatta, tarımda, sağlık da, veterinerlik de, eczacılık da, kısacası teknikerlik branşlarının olduğu her alanda amele de lazım. 14 yıl okuyarak hak ettiğin diplomanın karşılığına denk olmak üzere 3 günlük sertifikaya sahip ilkokul mezunu ameleyi Senin yerine çalıştırılabilirler. Tekniker olarak çalıştırılmak yerine, Seni de amele olarak işe alır ve çalıştırırlar. Asli işini yaptırırlar öncelikle sana, yanı sıra yemek yaptırır, şoförlük yaptırır, bulaşık yıkattırır, temizlik yaptırır, getir götür işi de yaptırırlar, aybaşı geldiğinde de asgari ücreti yatırırlar hesabına, birde bakarsın ki yıllar geçtikçe diğer meslekler itibar kazanırken Senin mesleğin Tekniker’lik ayaklar altında.

Unutma bu meslek Senin ömür boyu taşıyacağın kimliğin olacak, öldüğünde de yine Seni mesleğinle anacaklar. Haklarını geliştirmek ve savunmak istiyorsan önce Teknikerler Birliği’ne üye olmak ve hemen akabinde de görev üstlenmek zorundasın. Aksi takdirde Sesini kimse duymayacak, elinden tutan olmayacaktır.

Şubelerimizin ve temsilcilerimizin bulunmadığı İl ve İlçelerde, İl ve İlçe Temsilcileri aramaktayız, Temsilcimiz olmak ister misiniz?

Teknikerler Birliği tüm branşlardaki teknikerlerin en kapsamlı, en mücadeleci, en saygın kuruluşu. Mutlaka Sende bu Birlik’te üye olarak yerini almalısın. Selam ve saygılarımla,

Teknikerler Birliği Genel Merkezi adına,

Ertan Kılıç

Genel Başkan

Dernek Tel: 0 555 204 60 40

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
2603 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın