• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
Sağlık Teknikerlerine yönelik panel gerçekleştiAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı, ADÜ Atatürk Kongre Merkezi’nde, “Sağlık Teknikerlerinin İstihdam Sorunları ve Çözüm Önerileri’’ konulu panel düzenledi.

Panelde, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sevil Özcan “Sağlık Hizmetleri, Meslek Yüksekokullarının Sağlık Sektöründe Yeri ve Önemi”, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Murat Acat “Türkiye’de Sağlık İşgücü Planlaması ve Politikaları, Sağlık Teknikerleri”, Aydın Doğum Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atakan Topuz “Profesyonellik Olgusu ve Sağlık Teknikerlerinden Beklentiler”, Aydın Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. H. Zafer Alkaya “Uygulama Alanlarında Sağlık Çalışanlarının Stajyer Öğrencilerden Beklentileri”, ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mücahit Avcil, “Sağlık Personelinde Tükenmişlik Sendromu ve Çözüm Önerileri”, Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Orhan Demirtaş “Sağlık Personelinde Motivasyon”, Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Ersin Sancak “Tıbbi Sekreterlerin İşe Uyum Sorunları ve Hastane Yöneticilerinin Tıbbi Sekreterden Beklentileri” konulu sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sağlık sektöründe ara eleman olarak nitelendirilen sağlık teknikerlerinin istihdam ve istihdam sonrası sorunları için Aydın’da en etkili merci ve kişilerle çözüm konusunda işbirliği yapmak amacıyla Aydın’da ilk olarak gerçekleştirilen panel, öğrencilerin de yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Panele konuşmacı olarak katılan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Murat Acat, sorunların çözümü adına her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti ve ortak çalışmalarla birlikte yol alınması gerekliliğinin önemini vurguladı.

Sağlık teknikerlerini temsilen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı 2. Sınıf Öğrencisi Yiğit Saçan’ın “Uygulama Alanlarında Karşılaşılan Sorunlar” konulu konuşması, panelistler ve öğrenci arkadaşları tarafından ilgiyle dinlendi. Öğrenciler ve panelistlerin karşılıklı beklentileri ve karşılaştıkları sorunları konuşma imkanı buldukları panel, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sevil Özcan’ın katılımcılara teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi. (GAMZE KORKMAZ)


HABER JAYNAĞI:http://www.aydindenge.com.tr/guncel/08/05/2015/saglik-teknikerlerine-yonelik-panel-gerceklesti


Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1395 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın