• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

TEKNİKERLER BİRLİĞİ TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA ÖKLÜK, İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ MUSTAFA YEL'E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

TEKNİKERLER BİRLİĞİ İL TEMSİLCİSİNDEN ZİYARET

 

 

http://haberler.kanal59.com.tr/haber-oku-4890-teknikerler-birligi-il-temsilcisinden-ziyaret.html

 
TEKNİKERLER BİRLİĞİ TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA ÖKLÜK, İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ MUSTAFA YEL'E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.
İl Genel Sekreteri Mustafa Yel ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirerek 5302 sayılı kanunla görev, yetki ve sorumlulukları belirtilmiş olan İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yel, Uçmakdere yolunun asfaltının bitirildiğini, gerekli görülen yerlerine oto korkuluğu ve beton bariyerler yapıldığını ifade etti.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel, köy ağırlıklı çalışmalarının yanı sıra belediye sınırları içerisinde çocuk yuvaları, yetiştirme yurtları, kültür ve sanat, turizm, sosyal hizmetler ve yardımlar, yoksullara mikro kredi verilmesi, çevre düzeni planı konularında olağanüstü çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
Teknikerler Birliği Tekirdağ İl Temsilcisi Mustafa Öklük, Meslek Yüksek Okulu mezunlarını üye olarak birliklerinde barındırdıklarını, en kısa zamanda şube olma yolunda çalışmalarının son safhaya geldiğini kaydederek "Özel İdarenin çalışmaları takdire şayandır. Tüm birimleri ile özel idare örnek bir kurum niteliğindedir. Uçmakdere ve Sağlamtaş yollarında uygulanan oto korkuluklarının zaman zaman trafik kazalarına sebebiyet veren Hayrabolu ilçesi Subaşı köyü girişindeki kırk yalak çeşme mevkiine de uygulanmasını arzu ediyoruz" dedi. Teknikerler Birliği Tekirdağ İl Temsilcisi Mustafa Öklük, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel'e nezaket ziyaretinde bulundu. İl Genel Sekreteri Mustafa Yel ziyeretten son derece memnun olduğunu dile getirerek 5302 sayılı kanunla görev, yetki ve sorumlulukları belirtilmiş olan İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yel, Uçmakdere yolunun asfaltının bitirildiğini, gerekli görülen yerlerine oto korkuluğu ve beton bariyerler yapıldığını ifade etti.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yel, köy ağırlıklı çalışmalarının yanısıra belediye sınırları içerisinde çocuk yuvaları, yetiştirme yurtları, kültür ve sanat, turizm, sosyal hizmetler ve yardımlar, yoksullara mikro kredi verilmesi, çevre düzeni planı konularında olağanüstü çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
Teknikerler Birliği Tekirdağ İl Temsilcisi Mustafa Öklük, Meslek Yüksek Okulu mezunlarını üye olarak birliklerinde barındırdıklarını, en kısa zamanda şube olma yolunda çalışmalarının son safhaya geldiğini kaydederek "Özel İdarenin çalışmaları takdire şayandır. Tüm birimleri ile özel idare örnek bir kurum niteliğindedir. Uçmakdere ve Sağlamtaş yollarında uygulanan oto korkuluklarının zaman zaman trafik kazalarına sebebiyet veren Hayrabolu ilçesi Subaşı köyü girişindeki kırk yalak çeşme mevkiine de uygulanmasını arzu ediyoruz" dedi www.kanal59.com.tr Sayfasında Yer Alan Haber Ve Resimlerin Kaynak Gösterilmeden Kullanılması Yasaktır.Aksi Takdirde İzinsiz Kullanımlarda Yasal İşlem Başlatılır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
3718 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın