• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
TEKNİKERLER BİRLİĞİ ORDU İL TEMSİLCİLİĞİNCE BAŞARILI TEKNİKERLER İÇİN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ.
Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilciliği, “Tekniker Sorunları ve 2013 Yılı Başarı Ödül Töreni” düzenledi.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Rifat Hisarcıkloğlu Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilciliği teknikerlerin sorunlarını masaya yatırdı, ardından 2013 Yılı Başarı Ödül Töreniyle ilçedeki başarılı teknikerlere ödülleri verildi.Programda Ünye eski Belediye Başkanlarından İsmail Cerrahoğlu ve Çalık Yedaş İl Genel Koordinatörü Ümit Yaşar Kışla alanlarıyla ilgili bilgi verdikten sonra; Ünye Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Öğretmeni Cuma Gündüz, branşıyla ve meslek alanlarıyla ilgili bilgiler aktardı.
Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı, programda tekniker ve teknisyenlerin sorunlarına değindi.

Törene katılan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ”Biz belediye başkanlığı olarak çalışmalarına katkı sunacağımızı ifade etmek istiyorum. Ünye 2023 vizyonu için inşa edeceğimiz şehirlerde sizin çizeceğiniz tasarımlar son derece önem arz etmekte, bu konuda sizlerden hassasiyet arz ediyorum. Yapılan binalara baktığımızda gerçekten bu şehri nasıl düzeltiriz diye kara kara düşünmekten kendimizi alamıyoruz. Bir yerden başlamalıyız buna başlamak için en azından yeni imara açtığımız yerler son derece önemli bu konuda sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.Konuşmaların ardından ödüller takdim edildi. Gecede ödül alan üst düzey yönetici ve başarılı Tekniker ve Teknisyenler şöyle oldu:

“Orhan Vural, Güray Taslı, Ali Keskin, Rıfat Köylü, Hüseyin İşçi, Hüseyin Hasten, Cemal Çiçek, Selma Akın, Fatma Şahin, Nevzat Aydınlı, Ümit Özkan, Vural Yıldırım, Selahattin Mut, Ali Kemal Yılmaz, Ünye Belediye eski Başkanı İnşaat Mühendisi İsmail Cerrahoğlu, işadamı elektrik teknikeri İsmail Öztürk, Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk, Ünye Fen Adamları Derneği Başkanı, Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı. Çalık Yedaş İl Genel Koordinatörü Ümit Yaşar Kışla, Çalık Yedaş İl Müşteriler Müdürü Selma Mrckarral ve Elektrik Mühendisler Odası Ordu İl Temsilcisi Volkan Türkmen, Ünye Şoförler Odası Başkanımız Bekir Şimşek”

Geceye Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, tekniker ve teknisyenler, meslek lisesi öğrencileri katıldı.
Paylaş |                       Arşiv     
2898 kez okundu