• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

TEKNİKERLER BİRLİĞİ MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

2009 Yılında Mersinde gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıya, Kamu, özel sektörün yanısıra serbest olarak çalışan arkadaşlarımız katılmıştır.  Ayrıca bu toplantıya Adana'danda katılım olmuştur.

Mersin'de Tekniker örgütlülüğü bilinçlendirme çalışmaları 2010 yılında meyvelerini vermeye başlamıştır. Toplantıyı izleyen aylar içerisinde Mersin'deki Tekniker meslektaşlarımız 2009 yılındaki temsilcimiz Sn. Nüvit Yıldız beyin önderliğinde Forza Fuarcılığın MERSİN İLETİŞİM FUARI'nda Teknikerler Birliğini stand açarak temsil etmişlerdir. 

2010 yılında ise Teknikerler Birliği Mersin İl Temsilciliği bayrak değişimi gerçekleşmiş, Sn. Mersin İl Temsilcimiz görevini Sn. Mustafa Şahin meslektaşımıza devretmiştir.

Mersin İl Temsilcimiz Sn. Mustafa Şahin 2010 yılı Eylül ayında Forza Fuarcılığın gerçekleştirmiş olduğu MERSİN TRANSPORT FUARI'nda Tekniker meslektaşlarımızla standımızı açmış ve Tekniker bayrağını gönderde tutmayı başarmıştır. Temsilcimize ve çok değerli ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.

Teknikerler Birliği Mersin eski İl Temsilcimiz Sn. Nüvit Yıldız beye camiamıza sağladığı tüm hizmetler adına teşekkür ediyor, yeni atanan Teknikerler Birliği Mersin  İl Temsilcimiz Sn. Mustafa Şahin'ede görevinde başarılar ve esenlikler diliyoruz.

Teknikerler Birliği Genel Merkezi

 

 

Paylaş |                       Arşiv     
4125 kez okundu