• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Teknikerler Birliği Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
ŞUBELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
TEMSİLCİLİK MÜRACAATI
İSTİFA İŞLEMİ
MOBİL ÜYELİK AİDATI
8. Olağan Genel Kurulumuzda aylık aidat miktarı 10 (On) TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir ücret ödemeden, Cep telefonunuzun kısa mesaj servisinden TEKNIKERBIR yazarak 8071'e mesaj atmanız durumunda aylık 10 (On) TL aidatınız otomatik olarak cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.
Mobil Aidat ödeme kolaylığından faydalanmanızı öneririz.

Aidat ödemesi
TEKNİKER ARIYORUZ
TEKNİKERİM
Sponsorlarımız
Bu alanda; Firma/Şirket/Grup olarak Teknikerler Birliği'ne önemli oranda, destek sağlayan, maddi bağışta bulunan kurum ve kuruluşlar yer alacaktır.

l
Instagram
teknikerlerbirligigenelmerkezi

Instagram
Aidatlar Hakkında

Bu Birlik;

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Lütfen zamanında aidatlarımızı ödeyelim,  bağışlarımızı yapalım, faaliyetlerimizi sürdürelim.

Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

Lisans Tamamlama
BAYINDIRLIK BAKANIMIZI ZİYARET ETTİK

BAYINDIRLIK BAKANIMIZI ZİYARET ETTİK 

9 Aralık 2010 Perşembe günü Bayındırlık Bakanı Sn. Mustafa Demir Genel Başkanımız Sn. Ertan Kılıç, Trabzon Şube Başkanımız Sn. F.Ahmet Öztürk ve tekniker meslektaşımız Sn.Eyüp Korkmaz tarafından ziyaret edilmiştir. Ziyarette Bayındırlık Eski Bakanı Sn. Faruk Nafiz Özak'ın döneminde verilen dosyanın akibeti hakkında Bakan Sn. Mustafa Demir'le görüşme yapılmıştır. Görüşmede dosya içeriğinde olan Tekniker Odaları Birliği kuruluşu konusunda talep dile getirildiğinde, Bayındırlık Bakanı Sn. Mustafa Demir, Teknikerlerin Mesleki Odalarının kurulmasına karşı olduğunu ve bu odanın kurulamayacağını dile getirmiştir. Bayındırlık Bakanımızın T.B.M.M. Bayındırlık Komisyonu Başkanı olduğu dönemden beri teknikerlere ait görüşlerinde olumlu bir değişme olmadığını görmek üzüntümüzü bir kat daha artırmıştır, konu Sn. Başbakanımıza yazılı olarak iletilecektir.

Değerli Meslektaşlarımız "TEKNİKER ODALARI BİRLİĞİ"nin kurulması teknikerlerin hakkıdır, endişeniz olmasın bu hakkı teknikerler mutlaka alacaktır. Sayıları 1.700.000.'e ulaşan ve angaryaya mahkum edilen teknikerler mesleklerini icra etmek için hiçbir idarecinin, yöneticinin ya da kuruluşun engeline kurban edilemez. Teknikerlerin mesleklerini icralarına set çekilerek aç ve sefalet içerisinde bırakılması hangi ifadeyle izah edilebilir?  

Paylaş |                       Arşiv     
3736 kez okundu