• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

İSTANBUL ŞUBESİ GENEL KURULU

İSTANBUL ŞUBESİ GENEL KURULU

Genel Merkez Yöneticilerimiz 23.01.2010 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı ve M.Y.O. Müdürü Azize Gökmen, Başkan Yardımcısı ve MYO Müd. Yrd. Tuğba Arslanoğlu Karakaya’yı makamında ziyaret etti, ziyarette BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU&METGEM & TEKNİKERLER BİRLİĞİ  ile olası işbirlikleri görüşülmüştür.

Görüşmede;

METGEM’in Ankara’da temsili,

Teknikerler Birliği'nin METGEM'de büro açması,

Lisans tamamlama,

Mesleki kursların açılması,

Endüstri ve Sanayi işbirliği çerçevesinde istihdam konuları ağırlıklı olarak ele alınmıştır.

Görüşme başlıkları çerçevesinde protokol yapmak üzere yazılı çalışmalara başlanmıştır. Bu çalışma meslektaşlarımız ve ülkemiz adına son derece kazançlı bir sonucu getirecektir.

Teknikerler Birliği'ne üstün hizmet liyakatı bulunan meslektaşımız, özel sektörde üst düzey yönetici ve başarılı bir işadamı olan Sn. Turhan Karakaya'ya bizleri METGEM ile biraya getirmesinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyor,  faaliyetlerimizin artarak devam edeceğini taahhüt ediyoruz.

METGEM'i Türkiye'ye kazandıran, başta Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sn. Enver Yücel'e, Mütevelli heyet üyelerine, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Sn. Deniz Ülke Arıboğan'a mesleki ve teknik eğitim camiası adına teşekkür ediyoruz.

Ayrıca; Teknikerler Birliği’ni en güzel biçimde konuk eden, METGEM'in kapılarını teknikerlere açan, Bahçeşehir Üniversitesi METGEM Başkanı ve M.Y.O. Müdürü Sn. Azize Gökmen, Başkan Yardımcısı ve M.Y.O. Müd. Yrd. Sn. Tuğba Arslanoğlu Karakaya’ya ve METGEM personeline teşekkür ediyoruz.

 

 

Paylaş |                       Arşiv     
9404 kez okundu