• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Teknikerler-Birli%C4%9Fi-Genel-Merkezi/1386435618293264
  • https://www.twitter.com/TeknikerBirligi
TÜZÜK
Ankara Teknikerler Derneği Tüzüğünü okumak için 

TÜZÜK
YÖNETİM KURULU
ÜYE OLUNABİLECEK BÖLÜMLER
ÜYE KAYIT VE ÇALIŞMA BELGESİ
Başkanlar Kurulu
TÜRKİYE 1.İŞADAMI TEKNİKERLER TOPLANTISI


 TÜRKİYE 1.İŞADAMI ve ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TEKNİKELER TOPLANTISI

Yasal Uyarı!!!

* Web Adreslerinin Sonlarında .tr Olmayan Kurum,Kuruluş ve Organizasyon Web Sayfaları Resmi ve Yasal Sayfalar Olmadığından, Dikkatli Olunuz.

* Hiç Bir Oda,Vakıf,Birlik ve Derneğe İnternet Üzerinden Sanal Üyelik Uygulaması Yasal Değildir.

* Teknikerler Birliği 3335 Sayılı Yasa Kapsamında Değildir.

* Web Sayfamızdaki Tüm Belgelerimiz ve Sloganlarımız Kayıtlı ve Tescillidir.İntihale yeltenenler Hakkında Yasal Takibat Başlatılacağı İlanen Duyurulur. 

*Teknikerler Birliği. 2010 @ Her Hakkı Saklıdır.

TARIM BAKANLIĞINA DİLEKÇE KAMPANYASI

ÖNEMLİ                                                                   

Duyurular modülünde yayımlanan  "DİLEKÇE KAMPANYASI" yazan kısmın üzerine tıklayınız. 

Dilekçeyi, aşağıda belirtilen branşlardaki meslektaşlarımız ve MYO'larda okuyan aday meslektaşlarımız doldurup, imzalayıp Genel Merkezimize gönderdikleri takdirde dilekçeler toplu bir biçimde Genel Merkez Yöneticilerimiz tarafından T.C. Başbakanlık Makamına ve Tarım Bakanlığı'na iletilecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

KİMYA TEKNOLOJİSİ, KİMYA, BİYOKİMYA TEKNİKERLİĞİ, SÜT VE ÜRÜNLERİ, ET ENDÜSTRİSİ, KESİM VE ET, KESİM VE ET ENDÜSTRİSİ, UN ÜRETİM TEKNOLOJİSİ, EKMEKÇİLİK, DEĞİRMENCİLİK, MEYVE-SEBZE İŞLEME, PANCAR YETİŞTİRİCİLİĞİ ŞEKER TEKNOLOJİSİ, ŞEKER TEKNOLOJİSİ, YAĞ ENDÜSTRİSİ, GIDA TEKNİKERLİĞİ, GIDA TEKNOLOJİSİ, TARIMSAL LABORATUAR, FERMANTASYON, FERMANTASYON TEKNİKERLİĞİ, FERMENTE ÜRÜNLER, GIDA KALİTESİ VE SAĞLIK KONTROLÜ, TARIM ÜRÜNLERİNİN MUHF. VE DEPOLANMASI, BİTKİSEL ÜRÜNLERDE MUHF. VE PAZARLAMA, HASAT SONRASI TEKNOLOJİSİ, ARAZİ MUHAFAZA VE ISLAH, YEM TEKNOLOJİSİ VE HAYVAN BESLEME, ANTEP FISTIĞI TARIMI VE TEKNOLOJİSİ, BAHÇE ZİRAATI, BİTKİSEL ÜRETİM, BUDAMA VE AŞILAMA, FİDAN VE FİDECİLİK, FİDAN YETİŞTİRME, BAĞCILIK, SEBZE ÜRETİMİ, ÇAY EKSPERLİĞİ, FINDIK EKSPERLİĞİ, BİTKİ KORUMA, ÇAYIR-MERA VE YEM BİTKİLERİ, TARLA BİTKİLERİ, SULAMA TEKNOLOJİSİ, TARIMSAL SULAMA YÖNETİMİ, TARIMSAL SULAMA, TÜTÜN YETİŞTİRİCİLİĞİ VE İŞLEMECİLİĞİ, MANTARCILIK, TOHUMCULUK, ZEYTİN YETİŞTİRİCİLİĞİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ, ZEYTİN ENDÜSTRİSİ, ENDÜSTRİ BİTKİLERİ YET. VE DEĞERLENDİRME, ENDÜSTRİ BİTKİLERİ YET. VE DEĞERLENDİRME, TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER, SUBTROPİKAL BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ, ORGANİK TARIM, HAYVANSAL ÜRETİM, KANATLI HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ, TAVUKÇULUK, ENDÜSTRİYEL TAVUKÇULUK, HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ VE SAĞLIĞI, SÜT HAYVANCILIĞI, BESİCİLİK, SIĞIR YETİŞTİRİCİLİĞİ VE BESİCİLİĞİ, ARICILIK, İPEK BÖCEKÇİLİĞİ, SERACILIK, SERACILIK- BUDAMA VE AŞILAMA, TARIM, PEYZAJ, PEYZAJ UYGULAMA VE SÜS BİTKİLERİ, SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ, SERACILIK VE SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ, ORMAN İŞLETMECİLİĞİ, ORMANCILIK, ORMAN ÜRÜNLERİ, ODUN DIŞI ORMAN ÜRÜNLERİ, AV VE YABAN HAYATI, SU ÜRÜNLERİ, BALIK YETİŞTİRİCİLİĞİ, LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK, VETERİNER SAĞLIK TEKNİKERLİĞİ,

Branşlarındaki Tekniker meslektaşlarımızı ve M.Y.O.’larında okuyan aday meslektaşlarımızı dilekçe kampanyasına davet ediyoruz!!!  

Paylaş |                       Arşiv     
4629 kez okundu